100w nabijanie

Xiaomi môže už budúci mesiac predstaviť smartfón s podporou pre šialené 120 W nabíjanie!

Spoločnosti ako Xiaomi či Oppo poctivo pripravujú svoje bleskovo rýchle nabíjačky, ktorých výkon s prehľadom presahuje hranicu 100 W.

Spoločnosti ako Xiaomi či Oppo poctivo pripravujú svoje bleskovo rýchle nabíjačky, ktorých výkon s prehľadom presahuje hranicu 100 W. Prvý z uvedených výrobcov ju údajne môže k prvému smartfónu pribaliť už budúci mesiac, informuje publikácia Android Authority.

Na možný debut nového smartfónu od Xiaomi, ktorý bude disponovať podporou pre 120 W nabíjanie, upozornil známy informátor Digital Chat Station. Má ísť o 5G zariadenie, ktoré sa objavilo už aj v prostredí certifikácie 3C.

https://twitter.com/StationChat/status/1283202159903793152

Zrejme ide o vlajkovú loď

Ostatne nám však toho certifikácia neprezrádza veľa. Zatiaľ si teda nie sme istí, čo bude základná výbava očakávaného smartfónu, s výnimkou 120 W nabíjania, obsahovať. Podpora 5G sietí a šialene rýchleho nabíjania sú však jasným náznakom, že pôjde o vlajkovú loď.

Debutovať môže už budúci mesiac

Informátor ďalej uvádza, že smartfón nesie modelové označenie M2007J1SC, pričom môže debutovať už budúci mesiac.

TIP REDAKCIE
Tínedžer pomocou SIM swappingu ukradol vyše 32 miliónov € v kryptomenách

Sme zvedaví, čo presne si na nás Xiaomi v druhej polovici tohto roku chystá. Vylúčená dokonca nie je ani možnosť, že pôjde o nové rozšírenie radu Mi Mix, konkrétne Mi Mix 4. V tomto momente však už vstupujeme do teritória špekulácií.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať