rychle nabijanie

Smartfón s najrýchlejším nabíjaním za rok 2020? Údajne ním bude Mi 10 Pro+

Xiaomi Mi 10 Pro+ by mal ponúknuť najrýchlejšie drôtové, bezdrôtové i reverzné nabíjanie spomedzi všetkých aktuálne dostupných smartfónov.

Čínsky výrobca Xiaomi nám vo februári tohto roku odhalil svoju najnovšiu sériu vlajkových lodí. Konkrétne išlo o rad Mi 10, ktorý pozostával zo štandardného Mi 10 a vylepšeného Mi 10 Pro. K tejto dvojici sa však údajne už čoskoro pridá ešte jeden model.

Týmto modelom má byť ďalšia vlajková loď, ktorá debutuje pod názvom Mi 10 Pro+. O smartfóne sa toho zatiaľ veľa nevie, no podľa nových tvrdení informátora Digital Chat Station, na ktoré upozornil server Gizmochina, pôjde o zariadenie s najrýchlejším nabíjaním za rok 2020.

Ak je táto informácia pravdivá, Mi 10 Pro+ by mal ponúknuť najrýchlejšie drôtové, bezdrôtové i reverzné nabíjanie spomedzi všetkých aktuálne dostupných smartfónov. Presné čísla však zdroj neuvádza.

100w nabijanie
Ilustr. obr.

Minimálne 4 500 mAh batéria

Predpokladá sa, vlajková loď okrem špičkového nabíjania ponúkne aj dva stereo reproduktory, 3,5 mm výstup pre slúchadlá, podporu pre NFC, IR blaster, minimálne 30-násobné priblíženie, aspoň 4 500 mAh batériu a optické senzory na prednej i zadnej strane.

TIP REDAKCIE
NAŽIVO: Sledujte tento livestream a získajte 30 % zľavu na hodinky Galaxy Watch 4!

Na základe dostupných informácií sa očakáva, že pripravovaná vlajková loď debutuje niekedy v priebehu augusta. Či sa tak ale naozaj stane je zatiaľ otázne.

Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať