Ďalšia vlajková loď? V Geekbench sa objavil Xiaomi Apollo

Smartfón pri testovaní na jedno jadro získal slušných 912 bodov, pričom pri testovaní na viac jadier obdržal rovných 3 304 bodov.

Známy benchmark Geekbench nám krátko po údajnom OnePlus 8T/8T Pro priblížil aj jeden z pripravovaných modelov spoločnosti Xiaomi. Nesie názov Xiaomi Apollo a podľa všetkého ide o vlajkovú loď, píše publikácia Gizchina.

Vyzerá to, že čínsky gigant nám okrem Redmi K30 Ultra a Mi 10 Pro+ (inak aj Mi 10 Ultra) prinesie ešte jeden špičkový smartfón. Zariadenie je v prostredí benchmarku známe aj pod označením M2007J3SG, ktoré je veľmi podobné označeniu M2007J1SC patriacemu spomenutému Mi 10 Ultra.

Údajný Xiaomi Apollo si v benchmarku neviedol vôbec zle. Pri testovaní na jedno jadro získal slušných 912 bodov, pričom pri testovaní na viac jadier obdržal rovných 3 304 bodov.

Zdroj: Geekbench/Gizchina

Pripravovaný high-end model dorazí s 8 GB operačnej pamäte RAM, operačným systémom Android 10 a špičkovým čipsetom z dielne spoločnosti Qualcomm, podľa všetkého Snapdragon 865.

TIP REDAKCIE
Google konečne vyrobí vlastné smart hodinky, prídu v roku 2022

Zatiaľ nie je isté, či ide o úplne nový smartfón, alebo o iný variant už známeho modelu, napr. Mi 10 Ultra (súdiac na základe podobnosti označení). Veríme však, že odpovedí na všetky možné otázky sa dozvieme už čoskoro, pravdepodobne v priebehu najbližších dní či týždňov.

Mi 10 Pro+/Mi 10 Ultra

Čo sa týka Mi 10 Ultra/Pro+, ten má doraziť so 120 Hz displejom, čipsetom Snapdragon 865 a 16 GB operačnej pamäte. Má ísť taktiež o smartfón s najrýchlejším nabíjaním za rok 2020. Viac sme tejto téme venovali v samostatnom článku.

Total
36
Zdieľaní
Total
36
Zdieľať