rychle nabijanie

Xiaomi Mi 10 Pro+ môže doraziť s dvoma batériami, nabitie do plnej kapacity má trvať len 15 minút!

Čínske Xiaomi nám môže už o niekoľko dní predstaviť svoju novú vlajkovú loď spadajúcu do série Mi 10. Reč je o modeli Mi 10 Pro+.

Čínske Xiaomi nám môže už o niekoľko dní predstaviť svoju novú vlajkovú loď spadajúcu do série Mi 10. Reč je o modeli Mi 10 Pro+, o ktorom sme sa v poslednom čase už čo-to dopočuli. Na povrch však stále prenikajú nové a nové informácie. Tie najnovšie sa týkajú batérie a schopností fotoaparátov.

V jednom z našich nedávnych článkov sme vás informovali ohľadom virtuálneho podujatia, ktoré čínsky výrobca plánuje usporiadať 11. augusta. V programe sa má nachádzať predstavenie novej vlajkovej lode z radu Mi 10, čiže (s najväčšou pravdepodobnosťou) Mi 10 Pro+.

Vlajková loď sa nám spolu s blížiacim sa podujatím odhaľuje stále viac a viac. Ako sme už spomenuli v úvode, čerstvé informácie sa týkajú batérie a fotoaparátov. Čo nové sme sa teda dozvedeli?

Plná kapacita do 15 minút? Je to možné

Server Gizmochina upozornil na nový príspevok overeného informátora. Konkrétne ide o snímku certifikácie TUV Rheinland, ktorá nám prezrádza, že smartfón dorazí s dvoma batériami. Obidve ponúknu kapacitu 2 520 mAh, celková kapacita by tak mala dosahovať veľkosti 4 500 mAh.

TIP REDAKCIE
Päťoká Nokia 9 nakoniec nedostane aktualizáciu na Android 11
Zdroj: TUV Rheinland/Gizmochina

Mi 10 Pro+ má byť najrýchlejšie nabíjateľným smartfónom tohto roka, čo je dôvod, prečo dorazí s dvoma batériami. Tieto batérie sa budú nabíjať súčasne, pričom celý proces (nabitie do plnej kapacity) by mal zabrať len okolo 15 minút. Je tým pádom asi jasné, že novinka od Xiaomi bude vybavená technológiou Quick Charge 5 od Qualcommu.

8K videá v HDR10

Vyššie sme naznačili, že sme sa dozvedeli aj novinky ohľadom fotoaparátov. Tie majú ponúknuť možnosť natáčania 8K videí v HDR10. O kvalitné zábery sa bude starať 48 Mpx hlavný snímač, ktorý doplní ultraširoký objektív a periskop s optickým priblížením.

Ostatne má Mi 10 Pro+ ponúknuť zahnutý AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a čipset Snadragon 865+.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať