Honor má počas IFA predstaviť notebook s procesorom z radu Ryzen 4000 od AMD

Šou sa však nebude točiť len okolo notebooku. Honor nám totiž údajne plánuje predstaviť aj nové robustné smartwatch a tablety.

Podznačka spoločnosti Huawei, Honor, sa už poctivo pripravuje na blížiaci sa veľtrh IFA, ktorý sa má konať od 3. do 5. septembra. Predstaví nám vraj hneď niekoľko zaujímavých produktov, píše server Pocketnow.

Začneme zrejme tým najzaujímavejším – novými notebookmi. Honor nám totiž má počas veľtrhu ukázať čerstvú sériu notebookov MagicBook vybavenú špičkovými čipmi zo série Ryzen 4000 od spoločnosti AMD.

MagicBook sú veľmi obľúbenou voľbou v mnohých oblastiach. Zdroj konkrétne spomína Rusko (DNS), Nemecko (Amazon.de), Francúzsko (Boulanger) a Spojené kráľovstvo (Amazon.co.uk). V prvých troch spomenutých krajinách sa prebojovali do prvej päťky najlepšie sa predávajúcich notebookov. V prípade Veľkej Británie sa umiestnili na 10. priečke najpredávanejších.

Čakajú nás aj nové smartwatch a tablety

Šou sa však nebude točiť len okolo notebookov. Honor nám údajne plánuje predstaviť aj nové smartwatch určené predovšetkým pre vášnivých dobrodruhov, ktorí obľubujú náročnejšie vonkajšie aktivity. Budú robustnejšie a tým pádom aj odolnejšie.

TIP REDAKCIE
Orange ukázal Prima Voľbu za 2 €: Dostanete 1 GB dát, kúpiť si môžete aj 5 GB za 8 €

Nakoniec sa máme dočkať aj odhalenia prvého globálne dostupného tabletu značky Honor. Konkrétne má ísť o Honor Pad 6 a Honor Pad X6.

Veľtrh IFA tak bude aj tento rok bohatý na zaujímavé predstavenia. Smutnou správou je, že na ňom bude chýbať Samsung, ktorý nechce riskovať zdravie svojich zamestnancov. Ten nám však svoje dlho očakávané novinky už stihol predstaviť počas podujatia Galaxy Unpacked, ktoré sa konalo na začiatku tohto mesiaca.