google pixel 4

Google Pixel 5 môže debutovať už 30. septembra, tvrdí známy informátor

Prosser vo svojom príspevku na Twitteri uvádza, že Pixel 5 môže doraziť v čiernom a zelenom prevedení. Pixel 4a 5G má najskôr debutovať len v čiernej farbe.

Google má v blízkej budúcnosti vydať hneď dva nové smartfóny. Reč je o 5G verzii nedávno predstaveného Pixel 4a a prvom modeli z novej generácie Pixel smartfónov, konkrétne Pixel 5.

Spoločnosť bola na konkrétny dátum skromná, a tak sa v tomto ohľade môžeme spoliehať zatiaľ len na úniky. Ako píše server Android Central, nedávno sme sa prostredníctvom Google France dozvedeli, že užívatelia na území Francúzska si budú môcť nové kúsky predobjednať už 8. októbra.

Táto informácia korešponduje s tvrdením známeho informátora Jona Prossera, podľa ktorého sa nám majú chystané smartfóny oficiálne odhaliť už 30. septembra.

Prosser vo svojom príspevku na Twitteri uvádza, že Pixel 5 môže doraziť v čiernom a zelenom prevedení. Pixel 4a 5G má najskôr debutovať len v čiernej farbe. Biele prevedenie by údajne mohlo byť dostupné niekedy v priebehu októbra.

TIP REDAKCIE
Simulátor farmárčenia má na Steame úspech, prekonal aj Battlefield 2042

Čo sa týka špecifikácií, Pixel 5 má ponúknuť 6,67-palcový OLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz (od BOE alebo Samsungu), čipset Snapdragon 765G od Qualcommu, 8 GB operačnej pamäte a 128 GB úložiska. Jeho cena sa môže pohybovať okolo 699 amerických dolárov.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať