Google Pixel 5 môže debutovať len v XL edícii. Poznáme kľúčové detaily

Smartfón má byť vybavený 6,67-palcovým OLED displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Dodať ich majú spoločnosti Samsung alebo BOE.

Google má v októbri predstaviť dva nové smartfóny, a to 5G verziu Pixel 4a a Pixel 5. Avšak podľa najnovšieho úniku, o ktorý sa s nami prostredníctvom Twitteru podelil informátor @ImJustSayingJC, sa situácia bude mať trochu inak.

Podľa informátora má totižto Pixel 5 debutovať len v XL verzii. Taktiež sa s nami podelil aj o niekoľko kľúčových špecifikácií.

Ross Young, zakladateľ a generálny riaditeľ Display Supply Chain Consultants, skorej tohto mesiaca prehlásil, že Pixel 5 bude vybavený 6,67-palcovým OLED displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Dodať ho majú spoločnosti Samsung alebo BOE.

Rovnaké čísla vo svojom príspevku spomína aj informátor. Zatiaľ to teda vyzerá, že Google nám tento rok neponúkne vlajkovú loď s malým displejom. Práve naopak. Uhlopriečka panelu, ktorý bude súčasťou pripravovaného smartfónu, má dosahovať až 6,67″.

TIP REDAKCIE
Moderna má začiatkom roka 2022 vydať upravenú vakcínu proti variantu Omikron

Ako píše server GSMArena, okrem toho má nová generácia ponúknuť čipset Snapdragon 765G od Qualcommu, 8 GB operačnej pamäte, 128 GB úložiska a snímač odtlačkov prstov na zadnej strane. Jej cena sa má pohybovať okolo 699 amerických dolárov.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať