Company of Heroes príde pre Android a iPhone už 10. septembra, oznámili vývojári

V apríli sme informovali, že vývojári z Feral Interactive plánujú pre platformu Android uvoľniť ďalšiu skvelú hru. Legendárna stratégia Company of Heroes sa mala v obchode Play objaviť niekedy „neskôr v tomto roku“.

V apríli sme informovali, že vývojári z Feral Interactive plánujú pre platformu Android uvoľniť ďalšiu skvelú hru. Legendárna stratégia Company of Heroes sa mala v obchode Google Play objaviť niekedy „neskôr v tomto roku“.

Tvorcovia z Feral Interactivekonečne konkrétnejší. Hra sa v obchode Google Play objaví 10. septembra 2020, čiže o necelý mesiac (predbežná registrácia TU). Dostupná bude aj pre smartfóny iPhone.

Pripomenieme, že hra je od začiatku roka k dispozícii len pre tablety iPad. Podpora pre smartfóny prichádza až teraz. Prípadní záujemcovia si musia pripraviť 15 €.

Aj keď je hra drahšia, poskytne kvalitný herný zážitok a zároveň nebude hráčov otravovať žiadnymi reklamami ani vnorenými mikro transakciami.

Company of Heroes

Londýnske štúdio Feral Interactive odvádza dobrú prácu, čo sa mobilných transformácií konzolových a počítačových hier týka. Pre smartfóny a tablety vývojári stihli priniesť perfektné hry ako Tropico (12,99 €), ROME: Total War (10,99 €) alebo preteky GRID Autosport (10,99 €).

TIP REDAKCIE
Samsung v roku 2022 predstaví niekoľko tabletov, hodinky aj slúchadlá, ukazuje uniknutý plán

Zatiaľ nevieme, s akými zariadeniami bude titul Company of Heroes kompatibilný. Je možné, že si porozumie len s tými výkonnejšími smartfónmi. Napríklad GRID Autosport je plne podporovaný len na vlajkových lodiach, resp. zariadeniach vyšších tried.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať