Nové Apple Watch majú byť predstavené v septembri, iPhony o mesiac neskôr

Debut série iPhone 12 bude rozdelený na dve fázy. Prvá fáza zahŕňa štandardné modely a bude predstavená niekedy okolo 12. októbra.

Známy informátor Jon Prosser sa s nami podelil o približné dátumy, kedy Apple predstaví svoje nové produkty. Dvoch veľkých oznámení sa dočkáme už v septembri, na jedno si počkáme do októbra. Na novinku upozornil server AppleInsider.

Prosser vo svojom príspevku na sieti Twitter deklaruje, že Apple plánuje novú sériu Apple Watch, konkrétne Apple Watch Series 6, predstaviť popri nových iPadoch niekedy okolo 7. septembra. Neuviedol, aké konkrétne iPady sa na nás chystajú, no aktuálne sa najviac špekuluje o 10,8-palcovom iPad Air a novom iPad mini.

Mnohých prekvapuje, že americký gigant plánuje šiestu generáciu svojich inteligentných hodiniek predstaviť skôr, ako nové smartfóny. Podľa informátora bude debut série iPhone 12 rozdelený na dve fázy. Prvá fáza zahŕňa štandardné modely a bude predstavená niekedy okolo 12. októbra. Na Pro modely si údajne počkáme o mesiac dlhšie. Ďalej však upozorňuje, že uvedené dátumy sa ešte môžu zmeniť, a teda nie sú definitívne.

Apple nám má tento rok predstaviť celkovo štyri nové iPhony. Reč je o 5,4-palcovom iPhone 12, 6,1-palcovom iPhone 12 Max, 6,1-palcovom iPhone 12 Pro a 6,7-palcovom iPhone 12 Pro Max. Ich očakávané špecifikácie vám ponúkame na snímke nižšie.

via MacRumors
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať