Huawei pracuje na novom notebooku s extrémne tenkými rámikmi. Debutovať má už o pár dní

Displej chystaného notebooku ponúkne vysoké 3K rozlíšenie. Taktiež má ísť o vôbec prvý notebook s kuchyne Huawei, ktorý dorazí s podporou pre Wi-Fi 6.

Huawei má čoskoro predstaviť svoj nový notebook. Bude vybavený revolučným “plávajúcim” displejom s takmer neviditeľnými rámikmi a 3K rozlíšením, informuje server Gizchina.

Čínsky výrobca pri vývoji svojho nového notebooku údajne venoval najväčšiu pozornosť práve displeju. Ten má byť spracovaný doposiaľ nevídaným spôsobom. Reč je aj o novej technológii, ktorá je označovaná ako “plávajúci displej bez rámikov”. Úplne bez rámikov síce zrejme nebude, no podľa všetkého budú skutočne miniatúrne. Niet teda pochýb, že najsilnejšou stránkou chystaného notebooku bude maximálne zvýraznenie zobrazeného obsahu.

Displej notebooku ponúkne vysoké 3K rozlíšenie. Taktiež má ísť o vôbec prvý notebook Huawei, ktorý dorazí s podporou pre Wi-Fi 6. Základná výbava obsahuje aj Bluetooth 5.0.

Všetko ohľadom pripravovaného zariadenia by sme sa mali oficiálne dozvedieť už o pár dní, presnejšie 19. augusta.

Na novom notebooku pracuje aj Honor

O pár dní by sme sa však mali dočkať aj nového notebooku značky Honor, konkrétne Honor MagicBook SE. Ten má byť určený hlavne pre kancelárske práce, no jeho výhody určite ocenia aj študenti stredných či vysokých škôl. Kľúčová má byť veľmi priaznivá cena, presné čísla však zatiaľ nepoznáme.

TIP REDAKCIE
Proti COVID-19 bojuje už aj Ulož.to, za každé očkovanie poskytne 20 GB zadarmo

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať