Samsung údajne pripravuje Galaxy A42. Má ísť o najlacnejší 5G smartfón spoločnosti

Vyzerá to, že Samsung začal pracovať na novom smartfóne patriaceho do radu Galaxy A, ktorý okrem iného dorazí aj s podporou 5G sietí.

Spoločnosť sa do trhu s 5G zariadeniami zapojila s debutom vlajkovej lode Galaxy S10 5G, pričom neskôr technológiu zabudovala aj do modelu Galaxy Note10 a celej série Galaxy S20.

Niet pochýb, že portfólio juhokórejského giganta sa čoskoro rozrastie o ďalšie 5G smartfóny. Podľa SamMobile sa však medzi bude nachádzať aj model, ktorý zaujme predovšetkým svojou nízkou cenou. Konkrétne je reč o vôbec najlacnejšom 5G smartfóne spoločnosti.

Vyzerá to, že Samsung začal pracovať na novom smartfóne patriaceho do radu Galaxy A, ktorý okrem iného dorazí aj s podporou 5G sietí. Zariadenie nesie označenie SM-A426B, z čoho vyplýva, že zrejme pôjde o Galaxy A42 5G. Debutovať by mal niekedy v priebehu budúceho roka.

Zatiaľ žiaľ nie je isté, čo presne bude ponuka smartfónu, teda okrem 5G konektivity, obsahovať. Novinka však zrejme dorazí so 128 GB úložiskom, keďže jej predchodca, Galaxy A41, disponuje pamäťou s kapacitou 64 GB. Zdroj taktiež uvádza, že sa dočkáme aj LTE variantu.

TIP REDAKCIE
DuckDuckGo má nový nástroj: Zabráni špehovaniu v Android zariadeniach

Stále však ide len o špekulácie, čiže vám uvedené informácie odporúčame brať s miernou rezervou.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať