OnePlus Nord: Očakávaný prémiový smartfón má ponúknuť takúto výbavu!

O OnePlus Nord sme sa už čo-to dozvedeli, no aktuálne sme opäť o niečo múdrejší. Evan Blass sa s nami totiž podelil o jeho kompletné špecifikácie.

Výrobca OnePlus nám má už 21. júla predstaviť svoj nový prémiový smartfón strednej triedy. O zariadení, ktoré debutuje ako OnePlus Nord, sme sa s postupom času už čo-to dozvedeli, no aktuálne sme opäť o niečo múdrejší. Známy informátor sa s nami totiž podelil o jeho kompletné špecifikácie, informuje server NDTV Gadgets.

Už dlhší čas sa špekuluje, že OnePlus Nord ponúkne AMOLED displej s vyššou obnovovacou frekvenciou, čipset Snapdragon 765G či 6 GB operačnej pamäte RAM.

Dobrou správou je, že únik, ktorý prišiel zo strany renomovaného informátora vystupujúceho ako Evan Blass, takmer všetky očakávané špecifikácie potvrdzuje.

FHD+ AMOLED displej s vysokou obnovovacou frekvenciou

OnePlus Nord má byť vybavený 6,44-palcovým AMOLED FHD+ (1 080 x 2 400 pixelov) displejom s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, hustotou pixelov 408 ppi, pomerom strán 20 : 9 a zabudovaným snímačom odtlačkov prstov. O jeho ochranu sa má starať Corning Gorilla Glass.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Obrovský POZOR pred Vianocami. Toto číslo cez SMSky potichu kradne peniaze!

12 GB RAM?

Pod kapotou máme nájsť spomínaný čipset Snapdragon 765G s podporou 5G sietí, až 8/12 GB LPDDR4X RAM, 128/256 GB interného úložiska a 4 115 mAh batériu s podporou pre Warp Charge 30T.

Až 6 fotoaparátov

Evan potvdrzuje taktiež aj počet snímačov na zadnej i prednej strane. Zostava zadných fotoaparátov má obsahovať 48 Mpx hlavný snímač Sony IMX 586 (f/1.75) s podporou pre OIS a EIS, 8 Mpx širokouhlý senzor so 119-stupňovým pozorvacím uhlom, 5 Mpx hĺbkový objektív (f/2.4) a 2 Mpx makro snímač (f/2.4). V pilulkovom výreze na prednej strane sa bude nachádzať 32 Mpx hlavný (f/2.45) a 8 Mpx širokouhlý (f/2.45) senzor.

Ostatne má smartfón disponovať podporou pre Wi-Fi 2X2 MIMO, Bluetooth v5.1 a NFC. Vážiť údajne bude len 185 g.

Na oficiálne potvrdenie uvedených informácií si počkáme už len pár dní.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať