Motorola G8 Plus

Motorola nám môže už zajtra predstaviť Moto G 5G Plus. Aké špecifikácie môžeme očakávať?

Motorola má zajtra usporiadať online predstavenie, počas ktorého nám ukáže svoje čerstvé produkty. Medzi nimi sa údajne môže nachádzať aj Moto G 5G Plus

Spoločnosť Motorola má zajtra usporiadať online predstavenie, počas ktorého nám ukáže svoje čerstvé produkty. Medzi nimi sa údajne môže nachádzať aj Moto G 5G Plus, smartfón, o ktorom sa aktuálne vďaka serveru DealNTech dozvedáme kľúčové informácie.

Spomínané predstavenie by sa malo konať o 15:00 nášho času. Ako sme už naznačili v úvode, okrem iného by sa nám počas neho mal ukázať aj nový Moto G 5G Plus, inak známy ako model s označením XT2075-3.

Zariadenie s rovnakým označením sa nedávno objavilo na stránke FCC, ktorá nám prezradila, že bude disponovať podporou pre Wi-Fi 802.11 a/g/n/ac, NFC, 5G, Galileo, GLONASS a GPS.

Stránka okrem toho odhalila aj modelové označenie batérie a nabíjačky. Ostatne sme však o týchto dvoch komponentoch nevedeli vôbec nič.

5 000 mAh batéria s podporou pre 20 W nabíjanie?

Označenia sa však po novom objavili v prostredí certifikácie TÜV Rheinland, čo nám prezrádza, že Moto G 5G Plus zrejme bude vybavený 5 000 mAh batériou s podporou pre 20 W rýchle nabíjanie.

Očakávané špecifikácie Moto G 5G Plus

Ostatne má Moto G 5G Plus ponúknuť FHD+ displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz a pomerom strán 21 : 9, čipset Snapdragon 765G od spoločnosti Qualcomm, 4 GB operačnej pamäte, 64 GB úložiska, 48 Mpx fotoaparát a operačný systém Android 10. V rámci rozmerov má dosahovať 167,98 x 73,97 x 9,59 mm, pričom má vážiť rovných 207 g.

Oficiálne informácie ohľadom pripravovaného smartfónu by sme sa mali dozvedieť už zajtra.