Motorola One Fusion oficiálne: Novinka ponúka 6,5″ displej, 4 GB RAM a 48 Mpx foťák

Spoločnosť Motorola nám predstavuje odľahčenú verziu svojho One Fusion+, smartfónu strednej triedy, ktorý bol uvedený na trh začiatkom minulého mesiaca.

Spoločnosť Motorola nám predstavuje odľahčenú verziu svojho One Fusion+, smartfónu strednej triedy, ktorý bol uvedený na trh začiatkom minulého mesiaca. Konkrétne ide o Motorola One Fusion, informuje server Android Authority.

Spomínaný Motorola One Fusion+ spadá do zlatej strednej triedy, o čom svedčia nielen jeho špecifikácie, ale aj priaznivá cenovka o výške 299 €. Základná výbava tohto modelu ponúka 6,5-palcový LCD displej s rozlíšením 2 340 x 1 080 pixelov a pomerom strán 19:9, čipset Snapdragon 730, 6 GB RAM, 128 GB úložisko a 5 000 mAh batériu. Na zadnej strane sa nachádza štvorica fotoaparátov, ktorej šéfuje 64 Mpx objektív. Telefón sme vám viac priblížili v samostatnom článku.

Motorola One Fusion

V prípade čerstvo predstaveného modelu, ktorý je označovaný jednoducho ako Motorola One Fusion, sa môžeme tešiť na prítomnosť 6,5-palcového displeja s HD+ rozlíšením (720 x 1 600 pixelov), čipsetu Snapdragon 710, 4 GB operačnej pamäte a 64 GB interného úložiska. Hardvérové špecifikácie dopĺňa gigantická batéria s kapacitou 5 000 mAh.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Astronauti NASA ostali zavretí v ISS. Mohol by ich usmrtiť vesmírny odpad

Ostatne smartfón disponuje podporou pre Bluetooth 5.0, Wi-Fi, 4G LTE a GPS. Záujemcovia sa taktiež môžu tešiť na dedikované tlačidlo pre aktiváciu Asistenta Google či 3,5 mm výstup pre slúchadlá.

Čo sa týka rozmerov a váhy, One Fusion meria 164,96 x 75,85 x 9,4 mm, pričom váži rovných 202 gramov.

Zdroj: Motorola

Aj keď ide o lacnejší variant, stále sa dočkáme štyroch zadných snímačov, i keď s mierne nižšími rozlíšeniami. Aby sme boli konkrétnejší, Motorola One Fusion ponúka 48 Mpx hlavný, 8 Mpx širokouhlý, 5 Mpx makro a 2 Mpx hĺbkový senzor. Selfie fotoaparát s rozlíšením 8 Mpx poputoval do kruhového výrezu, a teda nie na vysúvací panel, ako tomu je v prípade One Fusion+.

Smartfón je už dostupný na území Latinskej Ameriky, pričom neskôr tohto mesiaca sa dopracuje aj do Saudskej Arábie a Spojených arabských emirátov.

Niet pochýb, že sa smartfón časom dopracuje aj do ostatných kútov sveta. Konkrétne krajiny však zdroj neuvádza.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať