Pripravovaný herný telefón od Lenovo naberá reálne kontúry. Takúto výbavu by mal ponúknuť

Spoločnosť Lenovo nám má o týždeň, v rovnaký deň ako Asus, predstaviť svoj nový herný smartfón z radu Lenovo Legion. Čo nám ponúkne?

Spoločnosť Lenovo nám má o týždeň, v rovnaký deň ako Asus, predstaviť svoj nový herný smartfón z radu Lenovo Legion. A čo ponúkne? To nám po novom sčasti priblížil predajca JD.com, píše server Android Authority.

Sčasti preto, lebo neboli odhalené úplne všetky jeho špecifikácie. Aj niečo je však stále lepšie, ako nič.

Snapdragon 865+, LPDDR5 RAM a UFS 3.0 úložisko

Predajca potvrdzuje prítomnosť čipsetu Snapdragon 865+, výkonnejšieho variantu Snapdragon 865. Ide o vôbec prvý procesor, ktorého takt presahuje hranicu 3 GHz. Ohľadom kapacity RAM či interného úložiska nie sú zatiaľ dostupné žiadne informácie, no šepká sa, že pôjde o LPDDR5 RAM a UFS 3.0 úložisko.

Foto: XDA

90 W nabíjanie a 144 Hz displej

Rovnako žiaľ nie je známa ani kapacita batérie. Už dlhší čas sa však špekuluje o podpore bleskového 90 W nabíjania. Výkon je to naozaj nadštandardný, no už budúci mesiac ho zrejme prekoná spoločnosť Xiaomi, ktorá údajne plánuje vydať smartfón s podporou pre až 120 W nabíjanie.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Xiaomi na Slovensku spúšťa mobilné platby cez Mi Band 6 NFC

A keďže je reč o hernom smartfóne, je zrejmé, že ponúkne špičkový displej s vysokou obnovovacou frekvenciou, konkrétne 144 Hz.

Debutuje 22. júla

Ostatne o smartfóne zatiaľ vieme len to, že bude hlavným konkurentom pre Asus ROG Phone 3, ktorý taktiež debutuje 22. júla. Podrobnejšie sme sa zariadeniu venovali v samostatnom článku.

Ak by ste si mali medzi týmito dvoma smartfónmi vybrať, po ktorom by ste siahli radšej? Dajte nám vedieť prostredníctvom ankety nižšie.

Asus ROG/Lenovo Legion? Po ktorom smartfóne by ste siahli skôr?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať