Elektrická kolobežka KUGOO Kirin S1: Jej cena pokračuje v poklese aj v EÚ sklade!

Ak by ste doma či už vy alebo vaši blízky (napr. deti) prijali elektrickú kolobežku, máme pre vás skvelý tip. KUGOO Kirin S1 je fantastická kolobežka.

Ak by ste doma či už vy alebo vaši blízki (napr. deti) prijali elektrickú kolobežku, máme pre vás skvelý tip. Overený obchod Geekmaxi so skladmi v Európe momentálne do zvýhodnenej ponuky zaradil extrémne populárnu kolobežku KUGOO Kirin S1. Ide o rovnaký model, aký sme nedávno recenzovali a nevedeli si ho vynachváliť.

KUGOO Kirin S1

Cena: 237,99 € | Poštovné: GLS (2,29 €)

Medzi najväčšie prednosti kolobežky patria jej 8-palcové pneumatiky s fantastickou priľnavosťou k vozovke, ktoré zabezpečia nielen pohodlnú, ale hlavne bezpečnú jazdu aj v podmienkach, ktoré sa nedajú označiť ako ideálne.

Bohatá výbava kolobežky KUGOO Kirin S1

V zadnom kolese je zabudovaný 350 W elektromotor, ktorý dokáže kolobežku „rozbehnúť“ až na rýchlosť 25 km/h. Dostupné sú celkom 3 režimy rozdelené podľa maximálnej rýchlosti. Prepínať medzi nimi môžete cez aplikáciu alebo priamo na kolobežke.

Postará sa o to zabudovaný LED displej zobrazujúci nielen spomínaný „zaradený“ stupeň, ale aj stav batérie a aktuálnu rýchlosť. Výhodou je aj prítomnosť predného tlmiča, ktorý vstrebáva najsilnejšie nárazy a zvyšuje tak komfort a bezpečnosť.

TIP REDAKCIE
NAŽIVO: Sledujte tento livestream a získajte 30 % zľavu na hodinky Galaxy Watch 4!
Súčasťou konštrukcie je aj malý stojan.

O bezpečnosť sa stará aj brzdový systém, ktorý pozostáva z kombinácie elektrických bŕzd a klasickej mechanickej brzdy na zadnom kolese.

Akcia na elektrickú kolobežku KUGOO Kirin S1 momentálne prebieha na webe Geekmaxi, z ktorého sme aj my objednávali už niekoľkokrát. Konkrétne pri tejto kolobežke je v košíku nutné zadať kupón KIRINS1SK, po ktorom sa cena zníži na spomínaných 237,99 €.

Ak by ste chceli iný model, využiť môžete 3 % nižšiu cenu na akékoľvek elektrické „približovadlo“ z tejto stránke. Stačí zadať kupón NEWGEEKMAXI.

V spolupráci s Geekmaxi.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať