Šéf Xiaomi zrejme odhalil špecifikácie prichádzajúcej vlajkovej lode. Toto všetko môže ponúknuť

Čo presne si na nás Xiaomi chystá je zatiaľ záhadou. Rozhodne sa však na túto tému dozvieme ďalšie informácie, a to možno už v priebehu najbližších týždňov.

O blížiacom sa debute novej vlajkovej lode od Xiaomi sa polemizuje už nejaký ten piatok. Čo ale ponúkne a pod akým názvom vlastne debutuje? Možné odpovede nám zrejme sčasti priblížil samotný CEO spoločnosti Lei Jun, upozorňuje server Android Authority.

Jun totiž na sieti Weibo zverejnil príspevok, v ktorom sa ostatných užívateľov pýta, na čom ich pri vlajkových lodiach záleží najviac, resp. čo im príde nevyhnutné, pričom nižšie ponúka aj pomerne dlhý zoznam možností.

Na zozname nájdeme rôzne položky, ako je napríklad vysoká obnovovacia frekvencia, 3,5 mm výstup pre slúchadlá, podpora pre NFC, 30-násobné (a vyššie) priblíženie, bezdrôtové nabíjanie či 4 500 mAh batéria.

Zdroj: Lei Jun (Weibo) – via Android Authority

Zákazníci získajú presne to, čo chcú

Ide o veľmi šikovnú formu prieskumu trhu, na základe ktorej dokáže spoločnosť svojim verným zákazníkom dodať presne to, čo od smartfónu vyžadujú a očakávajú.

TIP REDAKCIE
Posledné varovanie: Elon Musk sa vyhráža známej banke 1-hviezdičkovým hodnotením

Je teda vysoko pravdepodobné (no stále nie isté), že niektoré z vyššie uvedených špecifikácií sa objavia práve v prostredí prichádzajúcej vlajkovej lode od Xiaomi.

Xiaomi môže pripravovať viacero špičkových smartfónov

V jednom z našich nedávnych článkov sme vás informovali, že Xiaomi môže už budúci mesiac predstaviť smartfón s podporou pre až 120 W nabíjanie, pričom ďalšie zdroje informovali o možnom debute vlajkovej lode poháňanej čipom od MediaTek, konkrétne o Redmi K30 Ultra.

Čo presne si na nás Xiaomi chystá je zatiaľ záhadou. Rozhodne sa však na túto tému dozvieme ďalšie informácie, a to možno už v priebehu najbližších týždňov.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať