Xiaomi Mi Band 5 pózuje na propagačnom obrázku, dostupný bude v 4 farbách

Klasický vzhľad s remienkami v nových farbách.

0

Xiaomi Mi Band 5 sa ako nová generácia jedného z najdostupnejších športových smart náramkov predstaví už o pár dní, 11. júna 2020.

Xiaomi Mi Band 5 zostane verný relatívne nízkej cene v pomere k ponúkanej výbave, pričom pochopiteľne pribudne pár noviniek.

Zatiaľ je na stole sledovanie saturácie krvi kyslíkom, väčší OLED displej, vzdialené ovládanie fotoaparátu smartfónu alebo NFC, ktorým by sme mali vedieť konečne zaplatiť aj v Európe. Čo dizajn? Takmer rovnaký.

Zásadné zmeny ani nikto neočakával, no teraz sa môžeme na náramok pozrieť vďaka propagačnému obrázku, ktorý zverejnil na sociálnej sieti Weibo oficiálny účet Xiaomi Smart Life.

naramok
Foto: Xiaomi Smart Life

Xiaomi Mi Band 5 bude podľa snímky dostupný s remienkami v štyroch farbách – zelenej, červenej, žltej a čiernej. V spodnej časti obrazovky zostáva umiestnené typické kapacitné tlačidlo.

Nevidíme síce zadnú stranu náramku, no výrobca mal tiež pozmeniť spôsob nabíjania, ktorý by mal byť pohodlnejší. Keďže bude novinka predstavená najskôr v Číne, nejaký čas potrvá, kým sa dostane na náš trh.

Súčasný Mi Band 4 sa u nás predáva pod označením Mi Smart Band 4. Niečo podobné zrejme čaká aj novú generáciu tohto fitness náramku.