forza street

Forza Street sa už dá stiahnuť z obchodu Google Play. Pretekárov veľmi nezabaví

Spoločnosť Microsoft podľa pôvodných plánov uviedla do obchodu Google Play novú pretekársku hru Forza Street. Dá sa stiahnuť aj pre iOS a Windows 10.

Spoločnosť Microsoft podľa pôvodných plánov uviedla do obchodu Google Play novú pretekársku hru Forza Street. Dá sa stiahnuť pre iOS a Windows 10.

Forza Street je hrou, ktorá sa orientuje na pouličné preteky, zbieranie áut a ich následné vylepšovanie. Nadšencov pravých pretekárskych hier ale Forza Street sklame. Nedá sa porovnávať s titulmi ako Real Racing 3 či nebodaj Grid Autosport.

forza street 1

Hra je veľmi jednoduchá, až primitívna na ovládanie. V podstate budete len pridávať a uberať plyn a raz za čas podporíte akceleráciu tlačidlom turbo. Skôr vás bude baviť získavať ikonické vozidlá ako pretekanie samotné.

forza street 2

Na druhú stranu ale môže hra zahnať krátkodobú nudu, keďže má peknú grafiku a hlavne filmovú kameru plnú akčných strihov. Vizuálny zážitok vylepšuje podpora pre obrazovky s vyššou obnovovacou frekvenciou.

K dispozícii je tiež prepojenie so službou Xbox Live.

Ak máte chuť si hru Forza Street vyskúšať, do obchodu Google Play vás dopraví tento odkaz. Verziu pre iOS si môžete stiahnuť TU a pre Windows PC zase TU.

Total
6
Zdieľaní