Spoločnosť Redmi predstavila svoje fitness náramky. Stoja len 12 €!

Dcérska spoločnosť čínskeho Xiaomi, Redmi, počas tohtoročného podujatia Mi Fan Festival predstavila svoje nové fitness náramky s názvom Redmi Band.

Dcérska spoločnosť čínskeho Xiaomi, Redmi, počas tohtoročného podujatia Mi Fan Festival predstavila svoje nové fitness náramky s názvom Redmi Band, píše web TechRadar.

Najväčším lákadlom je ich veľmi nízka cena, ktorá sa pohybuje len okolo 99 čínskych yuanov, čo v prepočte vychádza na približne 12 eur. Ide tak o perfektnú voľbu pre každého nenáročného zákazníka či rekreačného športovca.

Zariadenie je vybavené 1,08-palcovým hranatým farebným displejom. Náramok taktiež prichádza v štyroch farebných prevedeniach, a to v čiernom, modrom, červenom a zelenom.

Mnoho špecifikácií je však stále neznámych, čiže nepoznáme ani presné rozlíšenie displeja. Vieme však, že náramok disponuje batériou s dostatočnou kapacitou na to, aby vám na jedno nabitie vydržala približne 14 dní. Proces nabíjania sa uskutočňuje prostredníctvom USB-A portu.

Keďže ide o fitness náramok, Redmi Band je vybavený optickým senzorom na meranie srdcovej aktivity. Používať ho samozrejme môžete počas celého dňa pri každej jednej aktivite, dokonca aj pri plávaní. Nízka cena sa však odráža aj na chýbajúcej podpore pre NFC.

TIP REDAKCIE
Xiaomi chystá globálny debut MIUI 13: Predstavenie už o pár dní, vieme podrobnosti!
Zdroj: Xiaomi (via TechRadar)

Fitness náramok, televízory a bezdrôtové slúchadlá

Nedočkali sme sa však len predstavenia náramku. Spoločnosť Xiaomi nám totiž ukázala aj svoje nové televízory – Xiaomi 75″ Full-Screen TV a 60″ model Mi TV 4A, no taktiež aj bezdrôtové slúchadlá Mi Air 2S.

Čo sa týka dostupnosti náramku, ani o tej zatiaľ nevieme vôbec nič. Je ale vysoko pravdepodobné, že sa Redmi Band dostane aj k nám.

Čo na novinku hovoríte vy? Investovali by ste 12 eur do Redmi Band?

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať