maska 1

Xiaomi respirátor je extrémne obľúbený: Stojí len 6 €, kupujú ho po celom svete

Pandémia koronavírusu vo svete spôsobuje nemalú paniku. Ľudia by mali väčšinu času tráviť doma, no sem-tam je nutné ísť do obchodu a mnohí musia chodiť aj do práce.

Pandémia koronavírusu vo svete spôsobuje nemalú paniku. Ľudia by mali väčšinu času tráviť doma, no sem-tam je nutné ísť do obchodu a mnohí musia chodiť aj do práce. Rúška a respirátory sú však v takmer všetkých obchodoch vypredané, preto si ich ľudia šijú sami. Kvalitný respirátor s filtrom si však doma neušijú.

S riešením opäť prichádza Xiaomi, ktorý do ponuky zaradil kvalitnú respiračnú masku, ktorá je teraz navyše v zľave v obchode CAFAGO.

maska 3
Xiaomi respirátor stojí len 6 €. Na sklade ich majú dosť.

Xiaomi sa do návrhu respiračnej masky pustil hlavne kvôli nutnosti filtrácie škodlivín v ovzduší, hlavne v priemyselných mestách, kde smog predstavuje závažný problém. Maska zvládne odfiltrovať až 97 % prachových častíc, alergény, emisie a oveľa viac.

maska 2

Maska je vyrobená z pamäťového TPU materiálu a k dispozícii je v dvoch veľkostiach – M a L. Filter je vybavený nanovlákien. Skutočne ide o účinný kúsok, ktorý si už aj na Slovensku objednali stovky ľudí.

Obchod CAFAGO respiračnú masku predáva za 9,74 €, čo je výrazne menej než to, čo si za obyčajné rúška pýtajú niektoré slovenské lekárne. Jedinou dostupnou farbou je tmavo sivá.

Total
1
Zdieľaní