honor 30S 1

Honor 30 Pro precvičuje svoje foťáky: Takto sa mu podarilo zachytiť superspln

Síce je príliš skoro, aby sme hodnotili kvalitu fotoaparátov očakávaného Honor 30 Pro, no zároveň nemôžeme povedať, že by išlo o nekvalitné zábery.

Počas včerajšej noci sa celému svetu naskytol pohľad na najjasnejší spln tohto roku. Zatiaľ čo sa mnohí kochali, Honor túto udalosť využil na propagáciu svojho prichádzajúceho smartfónu – Honor 30 Pro.

Ako píše web Gizmochina, spoločnosť celkovo zachytila dve fotografie a následne ich zverejnila na populárnej činskej sociálnej sieti Weibo.

Režim Mesiac

Čo sa týka tzv. Režimu Mesiaca, ako prvá ho do svojho smartfónu implementovala materská spoločnosť Huawei. Konkrétne išlo o minuloročný Huawei P30 Pro.

A vyzerá to, že jej podznačka sa rozhodla pre podobný krok. Inými slovami, vyzerá to, že režim sa bude nachádzať aj v Honor 30 Pro.

Hlavný fotoaparát a periskop

Prvá snímka bola zachytená hlavným senzorom, ktorý má ponúknuť rozlíšenie 50 Mpx, pričom druhá fotografia je jednoznačne zachytená prostredníctvom periskopu.

Síce je príliš skoro, aby sme hodnotili kvalitu fotoaparátov očakávaného Honor 30 Pro, no zároveň nemôžeme povedať, že by išlo o nekvalitné zábery. Práve naopak, snímky vyzerajú veľmi lákavo.

Nový rad zariadení od Honor sa nám má oficiálne odhaliť už budúci týždeň, presnejšie 15. apríla. Ak vás zariadenie zaujalo, môžete si o jeho špecifikáciach prečítať v samostatnom článku.

Total
8
Zdieľaní