modern warfare

Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare si budete môcť tento víkend zahrať zadarmo

Zaujal vás nový battle royale titul Call of Duty: Warzone, no chceli by ste skúsiť aj klasický multiplayer? Dobrá správa, tento víkend to bude možné.

Zaujal vás nový battle royale titul Call of Duty: Warzone, no chceli by ste skúsiť aj klasický multiplayer? Dobrá správa, tento víkend to bude možné. Nasledujúce tri dni totiž vývojári z Infinity Wards sprístupňujú ich najnovší titul úplne zadarmo.

Stačí, ak si stiahnete Call Of Duty: Warzone a približne o 19:00 sa vám priamo v launcheri odomkne možnosť spustiť klasický multiplayer. Vývojári si pre víkend zadarmo pripravili špeciálnu rotáciu máp a režimov. Zahrať si tak budete môcť mapy Atlas Superstore a Shoot House v režimoch Team Deathmarch, Domination a Hardpoint.

Prístup k multiplayeru zadarmo skončí 6. apríla o 19:00.

Vývojári z Activision sú momentálne na koni. Najnovší Call of Duty: Warzone má za krátku chvíľu na konte až 30 miliónov hráčov. Vyzerá to tak, že snaha priblížiť sa k titulom zadarmo ako Fortnite, Apex Legends či PUBG nevyšla na zmar.

Ak si chcete zaspomínať, štúdio Infinity Ward pripravilo aj remastrovanú verziu kampane Modern Warfare 2, ktorú si na PS4 môžete kúpiť za niečo vyše 20 €. Na PC a Xbox bude kampaň dostupná 30. apríla.

Total
4
Zdieľaní