airpods pro

Apple AirPods Pro Lite a AirPods X Generation: Nové verzie slúchadiel majú prísť už o pár týždňov

Gigant podľa všetkého plánoval predstaviť svoje nové slúchadlá ešte minulý mesiac, no situáciu výrazne skomplikovala pandémia koronavírusu.

Apple môže pracovať na nových modeloch svojich populárnych slúchadiel AirPods. Podľa viacerých špekulácií sa máme tešiť na AirPods Pro Lite či AirPods X Generation. Novinky by sa nám pritom mali ukázať už budúci mesiac, píše web AppleInsider.

Gigant podľa všetkého plánoval predstaviť svoje nové slúchadlá ešte minulý mesiac, no situáciu výrazne skomplikovala pandémia koronavírusu.

Na nový čas predstavenia slúchadiel upozornil Jon Prosser prostredníctvom siete Twitter. Vo svojom príspevku píše, že AirPods, ktoré sa nám mali ukázať v marci, sú aktuálne už pripravené na debut. Odhaliť sa nám podľa neho majú v máji, a to po boku nového MacBook Pro.

Jon Prosser má v rámci únikov veľmi pozitívne renomé. Ako príklad môžeme použiť už oficiálny iPhone SE 2020. Ak sa teda budeme riadiť jeho predošlými úspešnými predpoveďami, je vysoko pravdepodobné, že nové AirPods i MacBook Pro sa nám skutočne ukážu už budúci mesiac.

Najhorúcejším kandidátom na debut je model AirPods Pro Lite. Ako naznačuje samotný názov, slúchadlá ponúknu niektoré z funkcií, ktorými disponujú aktuálne AirPods Pro. Tešiť sa teda môžeme aj na nižšiu predajnú cenu.

Veríme, že sa k nám ďalšie informácie ohľadom pripravovaných produktov dopracujú v najbližších dňoch.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať