apple macbook pro

Apple môže budúci mesiac predstaviť nový 13-palcový MacBook Pro

O novinku sa s verejnosťou podelil Jon Prosser. V jeho príspevku stojí, že ak všetko pôjde tak, ako má, nový MacBook Pro sa nám ukáže už budúci mesiac.

Spoločnosť Apple minulý mesiac predstavila svoj vylepšený MacBook Air a nový tablet iPad Pro. Ďalším v poradí má byť nástupca úspešného iPhone SE, teda iPhone 9 (iPhone SE 2).

Aktuálne sa ale vďaka Hindustan Times dozvedáme, že už čoskoro sa dočkáme aj iného produktu – nového MacBook Pro.

O túto informáciu sa s verejnosťou podelil Jon Prosser prostredníctvom siete Twitter. V jeho príspevku stojí, že ak všetko pôjde tak, ako má, nový 13-palcový MacBook Pro sa nám ukáže už budúci mesiac.

Jon svojím príspevkom priamo odkazuje na šírenie a vplyv koronavírusu, ktorý aktuálne znepríjemňuje situáciu v takmer každom jednom priemysle.

Taktiež sa dozvedáme, že nový MacBook Pro nesie kódové označenie J223, pričom model vraj eventuálne môže prísť s až 14-palcovým displejom. Táto informácia ale doposiaľ nebola potvrdená.

Ohľadom špecifikácií nepoznáme žiadne bližšie informácie, čo znamená, že zatiaľ môžeme len hádať. Podľa všetkého však bude zariadenie vybavené novou klávesnicou Magic Keyboard, ktorú môžeme nájsť v novom MacBook Air a minuloročnom 16-palcovom MacBook Pro.

Očakáva sa taktiež aj prítomnosť lepšieho procesora. Nie je ale isté, či pôjde o nový čipset 10. generácie.

Total
1
Zdieľaní