redmi note 8 Pro

Unikajú špecifikácie Redmi Note 9 Pro: FullHD+ displej, 6 GB RAM a 5 020 mAh batéria

Redmi Note je bez menších pochýb jeden z najobľúbenejších radov, ktoré podznačka Xiaomi ponúka. O pár dní sa do tejto rodinky začlení aj ďalšie zariadenie.

Redmi Note je bez menších pochýb jeden z najobľúbenejších radov, ktoré podznačka Xiaomi ponúka. A už o pár dní sa do tejto rodinky začlení aj ďalšie zariadenie, Redmi Note 9 Pro.

Smartfón nám tesne pred debutom priblížil informátor Ishan Agarwal, a to prostredníctvom siete Twitter. Tému spracoval web Android Authority.

Snapdragon 720G, 6 GB RAM a 128 GB úložisko?

Podľa zmieneného informátora má byť nové zariadenie strednej triedy poháňané čipsetom Snapdragon 720G, ktorý doplní 4 GB alebo 6 GB operačná pamäť RAM. Na všetky potrebné súbory nám má poslúžiť 64 GB až 128 GB úložisko.

TIP REDAKCIE
Motorola láka na Moto Edge X30: 60 Mpx selfie fotoaparát poputuje pod displej!

Interiérové špecifikácie dopĺňa 5 020 mAh batéria s podporou 18 W rýchlonabíjania, no podľa FCC má nadchádzajúci smartfón od Redmi (pravdepodobne Redmi Note 9 Pro) ponúkať až 27 W rýchlonabíjanie.

Jeho prednú stranu bude pokrývať 6,67-palcový FullHD+ LCD displej s kruhovým výrezom. Obnovovacia frekvenica zrejme nepresiahne 60 Hz.

48 Mpx zadný a 16 Mpx predný fotoaparát

Čo sa týka fotoaparátov, v kruhovom výreze na prednej strane svoje miesto zaujme 16 Mpx selfie snímač. Po otočení sa nám naskytne pohľad na štvoricu fotoaparátov, ktorá pozostáva z 48 Mpx hlavného, 8 Mpx ultraširokého, 5 Mpx makro a hĺbkové senzoru.

Presnú cenu zatiaľ nepoznáme

Približná cena Redmi Note 9 Pro zatiaľ nie je známa. Jeho predchodca, Redmi Note 8 Pro, sa aktuálne predáva za približne 210 €, preto očakávame, že aj cenovka prichádzajúceho zariadenia sa bude pohybovať okolo tejto hranice.

Total
27
Zdieľaní
Total
27
Zdieľať