redmi K30

Redmi v roku 2020: Dočkáme sa predstavenia Redmi 9 a Redmi Note 9?

Web 91Mobiles tvrdí, že Redmi 9 bude vybavený novým čipsetom Helio G70 od MediaTek, vďaka čomu bude oveľa výkonnejší ako jeho predchodca, Redmi 8.

Známa podznačka Xiaomi, Redmi, je známa predovšetkým výrobou kvalitných smartfónov za rozumné ceny. V druhej polovici minulého roku nás potešila modelmi Redmi 8 a Redmi Note 8. Poteší nás teda tento rok sériou Redmi 9?

Ako píše server Android Authority, už čoskoro sa máme dočkať ďalších zariadení z dielne Redmi. S novinkou prišiel viceprezident Xiaomi, Manu Kumar Jain, ktorý prostredníctvom siete Twitter prehlásil, že sa teší na to, s čím Redmi príde tento rok.

Tweet obsahoval aj video, ktoré nám síce nepovedalo veľa, no potvrdilo, že nové zariadenia sa nám ukážu “už čoskoro”.

Celkovo je zverejnený príspevok veľmi skromný na bližšie detaily. Vieme však, že vo februári minulého roku nám spoločnosť predstavila Redmi Note 7, čo znamená, že tento rok by sme sa mohli dočkať Redmi Note 9.

TIP REDAKCIE
Nemecko rozkazuje celej EÚ: Nepáči sa mu aplikácia Telegram, chce ju úplne zakázať

Čo sa týka špecifikácií, web 91Mobiles tvrdí, že Redmi 9 bude vybavený novým čipsetom Helio G70 od MediaTek, vďaka čomu bude oveľa výkonnejší ako jeho predchodca, Redmi 8 (august 2019), ktorý poháňa čipset Snapdragon 439.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať