Huawei má 8. apríla predstaviť novú Smart Screen TV s vysúvacou kamerou

Huawei sa po predstavení svojej čerstvej série smartfónov pripravuje na ďalšie podujatie, počas ktorého nám ukáže svoju novú inteligentnú TV.

Huawei sa po predstavení svojej čerstvej série smartfónov pripravuje na ďalšie podujatie, počas ktorého nám ukáže svoju novú inteligentnú TV. Detailov však zatiaľ poznáme len veľmi málo.

Ako píše server FoneArena, čínska spoločnosť pracuje na novej Smart Screen TV vybavenej samostatnou vysúvacou kamerou. To ale nie je všetko. Všimnúť si totiž môžeme aj pomerne tenkých rámikov. Zdroj uvádza, že nový produkt z dielne Huawei by mohol ponúknuť 4K HDR OLED displej.

Zdroj: Huawei (via FoneArena)

Čo sa týka zabudovanej kamery, predchodca očakávanej TV dokáže zaznamenávať videá v rozlíšení 1080p. Ich vysokej kvalite výrazne napomáha aj AI (umelá inteligencia).

Očakávame, že nová TV v rámci kamery ponúkne o trochu viac možností. Zatiaľ si ale ničím nemôžeme byť istí. Huawei nám svoj nový kúsok ukáže už 8. apríla. Bližšie informácie by sa k nám tak mohli dopracovať v priebehu nasledujúcich dní.

TIP REDAKCIE
VEĽKÁ ZMENA: Google mení to, ako vám ukáže výsledky vyhľadávania
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať