OnePlus usporiada interaktívnu 5G guľovačku ovládanú smartfónmi. Skutočne

Spoločnosť OnePlus mala dnes predstaviť niečo špeciálne, niečo, čo nie je smartfónom, ani komerčným produktom. Z krátkeho videa, ktoré pri tejto príležitosti zverejnila, sa nedalo vydedukovať takmer nič.

Spoločnosť OnePlus mala dnes predstaviť niečo špeciálne, niečo, čo nie je smartfónom, ani komerčným produktom. Z krátkeho videa, ktoré pri tejto príležitosti zverejnila, sa nedalo vydedukovať takmer nič.

Niekto vo videu videl koncept fotoaparátu, iný zase inteligentné hodinky. Úplne vedľa. Výrobca OnePlus skutočne prekvapil, ako vyplýva z podrobností, ktoré dnes zverejnil.

Stroj, ktorý sa na uvedenom videu v krátkosti mihol, je robot – mechanický vrhač snehových gúľ, ktorý poháňa 5G smartfón OnePlus. Snehové gule dokáže vrhať rýchlosťou takmer 200 kilometrov za hodinu.

Robota, ktorého výrobca nazval Snowbot, budú môcť ovládať pomocou svojho smartfónu užívatelia z celého sveta – členovia komunity OnePlus. Registrácia a prihlasovanie bude prebiehať na tejto stránke. K dispozícii budú štyri takéto zariadenia, resp. dve dvojice, ktoré budú bojovať proti sebe v interaktívnej guľovačke.

snowbot

Tú výrobca usporiada vo Fínsku od 9. do 12. marca. Bojovať sa bude nepretržite 24 hodín, počas ktorých hráči – operátori zariadení, odohrajú niekoľko stoviek zápasov. Každý hráč bude mať k dispozícii 8 striel, ktorými sa bude snažiť zasiahnuť súpera. Vyhrá ten najpresnejší.

TIP REDAKCIE
Nabíjačka pre elektromobily bude v Spojenom kráľovstve povinnou výbavou každej novej domácnosti

Celé dianie výrobca odvysiela naživo prostredníctvom YouTube. Odkaz je už aktívny na tejto adrese. Keďže neexistuje žiadna praktická ukážka, ťažko si zatiaľ vieme predstaviť, ako bude tento špeciálny projekt prebiehať.

Marketingovému oddeleniu OnePlus kreativita očividne nechýba. Pod hlavičkou špeciálneho projektu sme si mohli predstavovať hocičo, ale na 5G guľovačku by asi nestavil nikto. Bizarnejší ako 5G robot pre vrhanie snehových gúľ je už asi iba plameňomet Elona Muska s logom The Boring Company.

Podrobnosti nájdete na webe OnePlus.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať