LG_G8X

Uniká render pripravovaného LG V60 ThinQ. Smartfón môže debutovať počas budúceho mesiaca

Toto je náš vôbec prvý pohľad na nové zariadenie. Podľa renderu to vyzerá, že displej LG V60 ThinQ bude domovom pre kvapkový výrez so selfie fotoaparátom.

vieme, že spoločnosť LG pracuje na svojom novom smartfóne, ktorý dorazí s podporou pre doplnok Dual Screen, 5 000 mAh batériou a 4 zadnými fotoaparátmi. Aktuálne sa však dozvedáme ďalšie kľúčové informácie, tentokrát ohľadom dizajnu.

Ako píše web Gizmochina, toto je vôbec prvý pohľad na nové zariadenie. Podľa renderu to vyzerá, že displej LG V60 ThinQ bude domovom pre kvapkový výrez s jedným selfie fotoaparátom. Všimnúť si taktiež môžeme aj pomerne tenkých rámikov.

Zdroj: AndroidHeadlines

Na ľavej strane sa nachádzajú tlačidlá na ovládanie hlasitosti a tiež tlačidlo pre Asistenta Google. Hlavné tlačidlo podľa všetkého nájdeme na opačnej hrane. Na renderi ho však nevidno.

4 foťáky a 5 000 mAh batéria

LG V60 ThinQ by mal byť vybavený 4 horizontálne zoradenými fotoaparátmi. Od batérie sa očakáva, že ponúkne kapacitu 5 000 mAh a podporu pre rýchle nabíjanie. Oproti LG V50S ThinQ, ktorý ponúka len 4 000 mAh batériu, by tak išlo o značné zlepšenie.

TIP REDAKCIE
Eleglide T1: Elektrický horský bicykel s fantastickým 100 km dojazdom!
Zdroj: FoneArena

Debutovať môže v marci

Všimnúť si môžeme aj zamknutú obrazovku, ktorá zobrazuje dátum 24. februára. Presne v tento deň malo totiž zariadenie pôvodne debutovať, no keďže spoločnosť nakoniec zrušila účasť na veľtrhu MWC, ktorý bol aj tak neskôr zrušený, muselo byť predstavenie presunuté na nový dátum.

Ten nám však zatiaľ výrobca neprezradil. Očakáva sa však, že by LG V60 ThinQ mohol byť predstavený niekedy v priebehu budúceho mesiaca, čiže v marci.