LG V60 ThinQ sa pomaly odhaľuje. Údajne ponúkne 5 000 mAh batériu a 4 zadné fotoaparáty

Poteší nás aj USB-C port či 3,5 mm výstup pre slúchadlá.

2
LG_G8X
LG G8X ThinQ

Spoločnosť LG má už čoskoro predstaviť svoj najnovší smartfón zo série „V“, konkrétne LG V60 ThinQ. Až doposiaľ sme o ňom vedeli viac-menej len to, že dorazí s podporou pre duálny displej. Vďaka novému promo videu sa však dozvedáme ďalšie kľúčové informácie.

Ako píše server FoneArena, LG V60 ThinQ by mal byť z prednej strany vybavený selfie fotoaparátom, ktorý sa bude nachádzať v strede vrchnej časti, pravdepodobne v otvore v displeji.

Zdroj: FoneArena

4 foťáky a 5 000 mAh batéria

Podľa všetkého bude smartfón vybavený 4 zadnými fotoaparátmi so zatiaľ neznámymi rozlíšeniami a taktiež veľmi slušnou batériou s kapacitou 5 000 mAh, čo je značné zlepšenie oproti minuloročnému V50 ThinQ, ktorý mal v sebe „len“ 4 000 mAh batériu.

Na snímke, ktorá prezrádza kapacitu batérie, si taktiež môžeme všimnúť, že na tele zariadenia bude prítomný USB-C port a dokonca aj 3,5 mm výstup pre slúchadlá.

Zdroj: FoneArena

Čo sa týka predstavenia, LG V60 ThinQ by sa nám mohol v celej svojej kráse ukázať niekedy v priebehu nasledujúceho mesiaca, keďže výrobca LG potvrdil, že sa nezúčastní veľtrhu MWC. Tejto téme sme sa viac venovali v samostatnom článku.