OnePlus zrejme pracuje na novej powerbanke. Má disponovať podporou pre rýchle nabíjanie

OnePlus sa po 5 rokoch zrejme vracia k powerbankám. Naznačuje to príspevok, ktorý na sociálnej sieti Twitter uverejnil spoluzakladateľ spoločnosti.

OnePlus sa po 5 rokoch zrejme vracia k powerbankám. Naznačuje to príspevok, ktorý na sociálnej sieti Twitter uverejnil spoluzakladateľ spoločnosti, Carl Pei. Téme sa venuje server Gizmochina.

Nepôjde však o prvú powerbanku značky OnePlus. Ako sme ale spomenuli vyššie, tá posledná k nám dorazila ešte v roku 2015. Ponúkala pritom kapacitu o veľkosti 10 000 mAh a niekoľko šikovných funkcií, ako napríklad zobrazenie stavu nabíjania jednoduchým potrasením.

OnePlus však konečne začína naslúchať svojim zákazníkov, ktorí si už dlhšie pýtajú novú powerbanku. Smutnou správou však je, že príspevok sám o sebe neposkytuje takmer žiadne informácie týkajúce sa dizajnu, kapacity či funkcií. Vieme však, že ak sa k nám novinka niekedy dostane, bude podporovať rýchlym nabíjaním.

V dnešnej dobe máme na výber z naozaj obrovského množstva powerbaniek. Jednou z tých lepších možností je pritom SuperVOOC Power Bank od Oppo s podporou 50 W rýchlonabíjania.

V závere ešte dodávame, že zatiaľ nepoznáme ani približný dátum, kedy by mohol nový produkt debutovať. Ďalej je taktiež vysoko pravdepodobné, že Carl si príspevkom len zisťuje výšku dopytu. Mnohí by však novú powerbanku, ktorej telo by nieslo označenie OnePlus, rozhodne uvítali.