honor v30

Séria Honor 30 vraj môže debutovať v apríli. Dočkať sa máme aj tabletu MagicPad

Informátor Teme na sociálnej sieti Twitter uverejnil príspevok, v ktorom stručne informuje svojich sledovateľov o tom, že séria Honor 30 dorazí už v apríli.

V priebehu nasledujúcich mesiacov plánujú viacerí svetoví výrobcovia predstaviť svoje najnovšie smartfóny. Šou odštartuje Samsung so svojou novou sériou Galaxy S20, pričom už vo štvrtok sa máme dočkať predstavenia Xiaomi Mi 10. Svoje novinky však pripravuje aj obľúbená značka Honor, informuje web Gizmochina.

Informátor Teme (@RODENT950) na svojom profile na sociálnej sieti Twitter uverejnil príspevok, v ktorom stručne informuje svojich sledovateľov o tom, že séria Honor 30 dorazí už v apríli. Zo strany výrobcu by v takom prípade išlo o pomerne zaujímavý krok, keďže minuloročná séria Honor 20 debutovala až v máji.

Ako to už býva zvykom, dočkať sa máme štandardného modelu a taktiež aj “Pro” variantu. Obidve zariadenia by však mal poháňať ten istý procesor, a to Kirin 990 5G. Zdroj uvádza, že svetlo sveta uzrie aj odľahčená verzia, pravdepodobne Honor 30 Lite, vybavená čipsetom Kirin 810.

Okrem toho sa môžeme tešiť aj na nový tablet s názvom Honor MagicPad. O tomto produkte toho zatiaľ veľa nevieme, no údajne má disponovať podobnými špecifikáciami ako MatePad Pro, avšak za priaznivejšiu cenu.

Aktuálne vlajkové lode značky Honor, presnejšie Honor V30 a V30 Pro, boli predstavené ešte v novembri minulého roku, pričom predávať sa začali hneď nasledujúci mesiac. Podobný scenár teda očakávame aj v prípade Honor 30.

O dva týdžne, kedy sa koná veľtrh MWC, by sme sa taktiež mali dočkať predstavenia modelov Honor View 30 Pro a Honor 9X Pro. O tých si môžete viac prečítať v samostatnom článku.

Total
3
Zdieľaní