LG V60 ThinQ sa nám odhalí počas MWC. Má ponúknuť duálny displej

Taktiež má spoločnosti dopomôcť k dosiahnutiu zisku.

1
LG_G8X
LG G8X ThinQ

Jedným z najpopulárnejších trendov v oblasti telefónov sú dnes jednoznačne skladacie smartfóny. Spoločnosť LG sa však na rozdiel od iných výrobcov, ako je napríklad Samsung či Motorola, k nemu rozhodla pristúpiť z iného uhla. Konkrétne hovoríme od duálnom displeji, ktorým sa pýši LG G8X ThinQ.

Ako však píše server PhoneArena, k LG G8X ThinQ sa čoskoro pridá ďalšie zariadenie, ktoré sme letmo spomenuli v našom článku ohľadom LG G9 ThinQ.

Model V60 ThinQ má byť ďalším smartfónom značky LG, ktorý bude disponovať podporou pre duálny displej. Jeho predstavenia sa máme dočkať počas tohtoročného MWC, ktorý sa bude konať už budúci mesiac.

Vlajková loď má doraziť spolu s novou verziou spomenutého doplnku (Dual Screen), ktorý ponúkne nové prevedenie skladacieho mechanizmu. Aktuálne je možné displeje po kĺbe otáčať do 180 stupňov. Používateľ ich však, samozrejme, môže ponechať v akomkoľvek uhle.

Tento typ má však jeden veľký problém, ktorým je samotný kĺb. Je príliš hrubý, čo podľa mnohých znehodnocuje zážitok z používania dvoch displejov. Z tohto dôvodu sa očakáva, že nový dizajn sa pokúsi vyriešiť predovšetkým tento nedostatok.

Má dopomôcť k dosiahnutiu zisku

V jednom z našich nedávnych článkov sme spomenuli, že LG plánuje so svojou divíziou pre smartfóny konečne dosiahnuť zisk, a to do budúceho roku. Celý proces tak začne práve s debutom modelov V60 ThinQ a G9 ThinQ, ktoré by mali pomôcť celkovému predaju rásť.