Render iPhone SE 2

iPhone 9 sa objavil na ďalšom videu. Bude takto vyzerať aj v skutočnosti?

Mnohí fanúšikovia produktov od spoločnosti Apple už netrpezlivo čakajú na debut nového lacnejšieho smartfónu, ktorý zrejme bude známy ako iPhone 9.

Mnohí fanúšikovia produktov od spoločnosti Apple už netrpezlivo čakajú na debut nového cenovo dostupnejšieho smartfónu, ktorý zrejme bude známy ako iPhone 9.

Už vieme, že Apple svoj nový lacnejší iPhone s najväčšou pravdepodobnosťou predstaví na konci budúceho mesiaca, teda 31. marca. Po jeho boku sa nám má údajne ukázať aj čerstvý 12-palcový iPad Pro vybavený ToF senzorom.

Od debutu iPhone 9 nás tak delí približne mesiac, no stále si nie sme úplne istí, ako presne bude novinka vyzerať. Viac-menej totiž zatiaľ vieme len to, že pôjde o “vylepšenú verziu iPhone 8”.

Skorej tohto mesiaca sa však údajný iPhone 9 konečne objavil aj na videu, ktoré pre nás vytvoril Ran Avni.

Video je vynikajúco spracované, no neponúka nám reálny náhľad na to, ako bude zariadenie vyzerať v skutočnosti, teda v ruke skutočného používateľa. To sa však s dnešným dňom mení.

TIP REDAKCIE
BlackBerry ešte nekončí: Tento rok prinesie na trh 5G smartfón s fyzickou klávesnicou!

Z tejto perspektívy nám totiž iPhone 9 priblížil používateľ Stefan Constantine (@WhatTheBit) prostredníctvom siete Twitter. Na svojom profile totiž uverejnil krátke video, v ktorom drží údajný iPhone 9. Následne ho na kamere ukazuje z každého uhla.

https://twitter.com/WhatTheBit/status/1230176767433990144

Či je toto video pravdivé sa zrejme dozvieme až počas oficiálneho predstavenia, ktorého sa dočkáme už onedlho.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať