phone xs max

VIDEO: Takto má vyzerať očakávaný iPhone 9

iPhone 9 má byť vybavený 4,7-palcovým LCD displejom, Face ID, čipsetom A13 Bionic, 3 GB operačnej pamäte RAM a 64/128 GB úložiskom.

Apple má už v marci predstaviť svoj nový cenovo dostupný iPhone, konkrétne iPhone 9, ktorí niektorí poznajú aj ako iPhone SE 2. Toto zariadenie, ktoré sa má vo viacerých ohľadoch podobať na iPhone 8, sa po novom objavilo aj vo videu, ktoré nám prezrádza takmer všetky kľúčové informácie týkajúce sa dizajnu. Téme sa venuje server BGR.

Najväčším lákadlom na iPhone 9 je jednoznačne jeho cena. Tá by totiž podľa viacerých zdrojov nemala presiahnuť hranicu 500 eur. Áno, síce to stále nebude jeden z najlacnejších smartfónov na trhu, no v porovnaní s ostatnými modelmi ide rozhodne o výhodnú kúpu.

Keďže iPhone 9 debutuje už o niekoľko týždňov, rozhodol sa Ran Avni vytvoriť video, ktoré nám prezrádza, ako by mohol očakávaný produkt z dielne Apple vyzerať.

Čo sa týka špecifikácií, iPhone 9 má byť vybavený 4,7-palcovým LCD displejom, Face ID, čipsetom A13 Bionic, 3 GB operačnej pamäte RAM a 64/128 GB úložiskom. Dostupný údajne bude v sivom, striebornom a červenom prevedení.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Ďalšia vlna podvodných SMS. Týka sa to všetkých ľudí, takto vyzerajú!

Total
23
Zdieľaní
Total
23
Zdieľať