ipad pro 5G

Apple spolu s iPhone 9 zrejme predstaví aj nový iPad Pro s 3D ToF senzorom

Novinka by mala byť predstavená už na konci budúceho mesiaca, a to aj napriek nepríjemným problémom spôsobeným koronavírusom.

Nedávno sme vás prostredníctvom jedného z našich článkov informovali, že Apple zrejme už na konci budúceho mesiaca predstaví svoj cenovo dostupnejší iPhone 9. Očakáva sa však aj odhalenie iných produktov.

Ako píše server SlashGear, jedným z nich bude aj nový iPad Pro. Údajne môže ísť o vôbec prvý tablet od Apple s podporou bezdrôtového nabíjania. Nič však zatiaľ potvrdené nie je.

Zdroj: macrumors.com

3D ToF senzor

Pripravovaný iPad Pro by sa taktiež mohol dočkať nového snímača, pravdepodobne 3D Time-of-Flight (ToF) senzora, ktorý by sa náramne hodil napríklad pri aplikáciách využívajúcich rozšírenú realitu.

Čo sa týka veľkosti displeja, tá by mala dosahovať rovných 12 palcov, no ani táto informácia zatiaľ nebola oficiálne potvrdená. Rozhodne to však nie je vylúčené.

Novinka by mala byť predstavená už na konci budúceho mesiaca, a to aj napriek nepríjemným problémom spôsobeným koronavírusom. S expedovaním údajne začne v priebehu apríla.

TIP REDAKCIE
Android hry pre Windows PC: Google zahájil beta testovanie

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať