Render iPhone SE 2

Apple prezrádza dátum najbližšej konferencie. Dočkáme sa predstavenia iPhone 9?

Apple údajne prezradil dátum svojej jarnej tlačovej konferencie, počas ktorej sa zrejme dočkáme predstavenia očakávaného lacnejšieho iPhone 9.

Apple údajne prezradil dátum svojej jarnej tlačovej konferencie, počas ktorej sa podľa všetkého dočkáme predstavenia očakávaného lacnejšieho iPhone 9, inak známeho aj ako iPhone SE 2.

Ako píše server FoneArena, nový iPhone sa nám v celej svojej kráse s najväčšou pravdepodobnosťou odhalí 31. marca.

Nebude to prvýkrát, čo Apple usporiada takúto jarnú konferenciu. Minulý rok nám počas nej gigant predstavil nové verzie aplikácií Pages, Keynote a Numbers, no okrem nich aj čerstvé iPady.

Ak sa 31. marca skutočne dočkáme debutu iPhone 9, gigant by mohol s jeho predajom začať ešte v tom istom týždni, pravdepodobne v piatok (3. apríl). Pôjde pritom o priameho nástupcu štandardného iPhone SE, ktorý bol predstavený ešte v roku 2016.

iPhone 9 – vylepšený iPhone 8?

Zatiaľ čo iPhone SE bol v podstate vylepšenou verziou iPhone 5S, iPhone 9 bude vylepšenou verziou iPhone 8. To znamená, že ponúkne podobný dizajn a dokonca aj senzor Touch ID. Špecifikácie ďalej zahŕňajú 4,7-palcový LCD displej, čipset A13 Bionic a 1 zadný fotoaparát.

TIP REDAKCIE
Smartfóny Samsung majú problém s poznámkovou aplikáciou Googlu

Apple však môže počas konferencie predstaviť aj iné produkty. Vylúčené napríklad nie je ani odhalenie rozšírenia série iPad Pro či nová verzia systému iOS, konkrétne iOS 13.4.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať