Home Before Dark

Apple TV+ prinesie novú drámu. Home Before Dark sľubuje napínavý príbeh

Streamovacia služba Apple TV+ zaradí do svojho portfólia nový seriál. Novinka ponesie názov Home Before Dark a pôjde o napínavú drámu.

Ešte relatívne čerstvá streamovacia služba Apple TV+ zaradí do svojho portfólia nový seriál. Novinka ponesie názov Home Before Dark. Pôjde o napínavú drámu, inšpirovanú skutočným príbehom.

Tvorcov príbehu inšpirovala práca reálne existujúceho človeka. Ide o reportáže iba 9-ročnej investigatívnej novinárky menom Hilde Lysiak, pričom tú si zahrala herečka Brooklynn Princepíše Variety.

Mladé dievča čaká trvalý presun z Brooklynu do menšieho mesta, vďaka čomu sa dostane k veľmi zvláštnemu prípadu, ktorý chcela verejnosť vrátane jej otca už dávno pochovať. A to i napriek tomu, že bola varovaná, aby niečo také nikdy nerobila.

Režisérom Home Before Dark je Jon M. Chu, za produkciou stojí Paramount Television Studios a my si prvé tri časti budeme môcť pozrieť už začiatkom apríla. Ďalšie nám Apple naservíruje každý jeden piatok. A áno, už stihli medzičasom potvrdiť aj druhú sériu. Máme sa teda na čo tešiť.

TIP REDAKCIE
36-ročná žena dlhé roky trpela depresiou. Pomohol jej až mozgový implantát
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať