Orange obdaroval prvé pestúnske rodiny. Zákazníci venovali cez 70 tisíc GB dát

Operátor Orange si v rámci tohtoročnej vianočnej ponuky pripravil kampaň Daruj dáta, v ktorej svojich zákazníkov vyzval, aby darovali nespotrebované dáta z mesačného paušálu.

Operátor Orange si v rámci tohtoročnej vianočnej ponuky pripravil kampaň Daruj dáta, v ktorej svojich zákazníkov vyzval, aby darovali nespotrebované dáta z mesačného paušálu.

Takýmto spôsobom chce pomôcť pestúnskym rodinám, ktoré získajú balík služieb Love na dva roky zadarmo. Rodiny operátor oslovil v spolupráci s občianskym združením Návrat. 

Súčasťou balíka je mobilný paušál Go 20 €, pevný internet Optimal podľa najrýchlejšej dostupnej technológie na adrese zákazníka, notebook Lenovo D330 s balíkom, ktorý obsahuje Windows, Office, ako aj Wi-Fi modem pre bezdrôtový internet v celej domácnosti.

Balík obsahuje aj školenie pre pestúnskych rodičov o bezpečnom používaní internetu, aby sa aj ich deti naučili pristupovať k aktivite vo virtuálnom svete zodpovedne a s rozumom. 

Orange informuje, že sa mu podarilo obdarovať prvých 20 pestúnskych rodín. Balík služieb Love Orange odovzdal na stretnutí v Žiline. 

TIP REDAKCIE
Ľady sa pohli: Apple už nechce Lightning, USB-C okrem iPhone získajú aj ďalšie produkty!

Do kampane Daruj dáta sa zatiaľ zapojilo 22 993 zákazníkov operátora, ktorí spolu darovali 70 761 GB dát. Orange obdaruje 1 rodinu za každých 1800 GB vyzbieraných dát. Aktuálne sú vyzbierané dáta už pre 39 pestúnskych rodín. Orange ďalšie stretnutie s rodinami uskutoční vo februári 2020 v Prešove a v Bratislave. V pláne má obdarovať celkovo 100 pestúnskych rodín.

Ako sa zapojiť?

Jednoducho. Ak patríte medzi zákazníkov Orangeu, stačí poslať bezplatnú SMS správu na číslo 100 s textom DARUJEM. Darovať dáta môžete aj v sekcii Vaša spotreba v zákazníckej zóne či v aplikácii Môj Orange v rovnakej sekcii Vaša spotreba. 

Ďalšie informácie nájdete na adrese orange.sk/darujem.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať