attila vegh

Huawei sa spojil s Attilom Véghom: Podeľte sa o svoj príbeh a vyhrajte 1500 €

Spoločnosť Huawei prichádza s novou iniciatívou, prostredníctvom ktorej podporí vybraných Slovákov na ich ceste za osobným snom. Pri tejto príležitosti sa spojila so šampiónom Oktagonu Attilom Véghom.

Spoločnosť Huawei prichádza s novou iniciatívou, prostredníctvom ktorej podporí vybraných Slovákov na ich ceste za osobným snom. Pri tejto príležitosti sa spojila so šampiónom Oktagonu Attilom Véghom.

Do aktivity sa môže zapojiť každý fanúšik značky bez ohľadu na to, či vlastní produkt od Huawei. Attila Végh a country manager Huawei Slovensko Thomas Liu vyberú príbehy najväčších životných bojovníkov, ktorí pracujú na svojom sne v akejkoľvek sfére.

Svoj príbeh môžete zdieľať na tejto stránke, kde ho opíšete, zadáte svoje kontaktné údaje a krajinu, z ktorej pochádzate.

Trojica najhúževnatejších získa finančnú odmenu 1500 € na podporu svojho sna, hodinu tréningu s Attilom a lístky na dokumentárny film o jeho živote. Okrem toho získajú inteligentné hodinky Huawei Watch GT 2, ktoré im pomôžu udržiavať sa fit po fyzickej aj psychickej stránke.

Huawei Watch GT 2

Aktivita prichádza spolu s novou reklamnou kampaňou, ktorej hviezdou je zápasník Attila Végh. Ten pred pár týždňami v ostro sledovanom zápase storočia porazil svojho protivníka, stal sa šampiónom Oktagonu a dnes je ústrednou postavou kampane. Jeho športová kariéra je totiž sama o sebe mimoriadne inšpiratívnym príbehom.

TIP REDAKCIE
Výmena batérie v elektromobile: POZOR na jazdenky, servis je pripravený pýtať si šialené sumy

Attila Végh

Ako päťročný začínal s grécko-rímskym zápasením, o desať rokov neskôr prešiel na Kempo karate a v roku 2008 sa pustil do MMA. Zo začiatku nemal peniaze na profesionálny tréning, a tak cez deň pracoval na farmách v Rakúsku a v noci trénoval. O štyri roky neskôr sa stal šampiónom prestížnej organizácie Bellator. Potvrdením jeho triumfu sa stal novembrový zápas s Karlosom Vémolom, v ktorom nekompromisne zvíťazil, a to napriek tomu, že od začiatku nebol považovaný za favorita.

Video z novembrového zápasu MMA medzi Slovákom Attilom Véghom a Čechom Karlosom Vémolom je najpopulárnejším nehudobným videom za rok 2019 na Slovensku podľa rebríčka YouTube Rewind 2019.

“Spolu s Huawei chceme ukázať, že by sa človek nikdy nemal vzdať svojho vlastného príbehu. Ak spadnete – postavte sa a skúste ešte raz. Ak vás ostatní odradia – ukážte im, že sa mýlili. Nie je o tom, aké tvrdé rany rozdávate, ale aj o tom, aké dostávate a ako ich viete prijať,” povedal na margo kampane Attila Végh.