Tidal

TIP: Hudobná služba TIDAL sa dá aktivovať na 4 mesiace len za 0,99 €

Hudobná služba Tidal je trochu odlišná od ostatných hudobných služieb ako Deezer, Spotify či Apple Music. Vlastnia ju totižto hudobníci, rapper Jay-Z, ale aj Madonna, Daft Punk, Beyonce a ďalší spoluvlastníci z hudobnej brandže.

Hudobná služba Tidal je trochu odlišná od ostatných hudobných služieb ako Deezer, Spotify či Apple Music. Vlastnia ju totižto hudobníci, raper Jay-Z, ale aj Madonna, Daft Punk, Beyoncé a ďalší spoluvlastníci z hudobnej brandže.

Knižnica hudobnej služby obsahuje viac ako 60 miliónov skladieb, 250 000 videí, rôzny exkluzívny obsah, podcasty a zoznamy skladieb, ktoré zostavujú experti z hudobného priemyslu.

Tidal dokonca ponúka hudbu v bezstratovej HiFi kvalite (1411 kbps) podobne ako jeho konkurent Deezer. Tvorcovia služby sa rozhodli pridať k tradícii čierneho piatku a cenu predplatného dočasne znížili. Znížená cena platí len do 3. decembra 2019.

tidal
Mobilná aplikácia Tidal

Tidal Premium je dostupný za 0,99 € na dobu 120 dní, čiže na 4 mesiace. Vyššie predplatné, Tidal HiFi, stojí 1,99 € na 120 dní. Akcia pochopiteľne platí len pre nových zákazníkov. Pri registrácii je nutné uviesť údaje z platobnej karty, z ktorej sa po skončení 4-mesačného obdobia strhne plná suma za službu.

TIP REDAKCIE
Cybertruck tento rok nepríde: Tesla má spustiť výrobu začiatkom 2023
hudobna sluzba
Foto: Tidal

Ak ale predplatné stihnete dovtedy zrušiť, plnému spoplatneniu sa vyhnete. Pokiaľ by ste boli so službou spokojní, prirodzene ju môžete používať naďalej. Len za štandardných podmienok.

Tidal Premium bežne stojí 5,99 € mesačne. HiFi verzia je logicky drahšia. Mesačne musia záujemcovia zaplatiť až 11,99 €. K dispozícii je aj rodinné predplatné pre piatich členov rodiny. Zvýhodnené ceny nájdete priamo na stránke hudobnej služby na tidal.com/blackfriday.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať