dji osmo action

DJI spustil vianočné zľavy, zvýhodnil akčnú kameru aj stabilizácie

Čierny piatok, predvianočné akcie a iné udalosti cielia každoročne v tomto období na peňaženky zákazníkov a ich záujem kúpiť výhodne darček pre seba, alebo pre svojich blízkych.

Čierny piatok, predvianočné akcie a iné udalosti cielia každoročne v tomto období na peňaženky zákazníkov a ich záujem kúpiť výhodne darček pre seba alebo pre svojich blízkych.

Ak už sa rozhodnete niektorú z množstva propagovaných akcií využiť, je na mieste si daný vybraný produkt overiť aj v iných kamenných alebo internetových obchodoch. Na oko vysoká percentuálna zľava môže byť odvodená od pôvodnej ceny produktu, ktorá bola v minulosti logicky vyššia.

Samozrejme je tiež dobré zvážiť, či vybraný produkt skutočne potrebujete a chcete. Vyššia zľava vie byť dobrou motiváciou aj pre kúpu takzvanej zbytočnosti. Do predvianočných akcií sa nepúšťajú len veľké e-shopy, ale aj samotní výrobcovia, ktorí prevádzkujú vlastné obchody.

Zákazník tak má záruku, že produkt kupuje priamo od výrobcu so všetkým, čo k tomu patrí. Jedným z mnohých je aj spoločnosť DJI, ktorú užívatelia poznajú hlavne vďaka kvalitným dronom.

Do kolotoča vianočných zliav sa výrobca DJI zapojil a zvýhodnil pár zaujímavých produktov. Akcia podľa oficiálnej stránky trvá od 22. novembra do 29. decembra 2019. Žiaľ, horúcu novinku – dron Mavic Mini, lacnejšie u DJI nekúpite. Cena je stále pôvodná.

Výrobca ale znížil cenu pri kompaktnej kamere Osmo Pocket, ktorá natáča v 4K rozlíšení pri 60 FPS, má 3-osovú mechanickú stabilizáciu a napríklad funkciu aktívneho sledovania snímaného objektu.

TIP REDAKCIE
Erupcia sopky v Tongu pretrhla podmorský internetový kábel, celá krajina ostala bez pripojenia
dji osmo pocket
Foto: DJI

Cena klesla z pôvodných 359 € na 309 €. Mierna zľava sa týka aj vodotesného puzdra a sady Expansion Kit. Ku kamere dostanú zákazníci ako darček Extension Rod – selfie tyč s integrovaným držiakom na smartfón.

Druhým zaujímavým produktom je akčná kamera Osmo Action. DJI cenu znížil z pôvodných 379 € na 279 €. Konkurent pre GoPro kamery dokáže natáčať v 4K rozlíšení pri 60 FPS, nechýba HDR video alebo ultra široké zorné pole 145°. O kamere sme podrobne informovali TU.

akcna kamera
Foto: DJI

Aj súčasťou tejto ponuky je zvýhodnené príslušenstvo. Vodotesné puzdro stojí 50 €, dodatočné batérie s nabíjačkou 80 €. V zľave sa ocitol aj základný dron DJI Tello, ktorý je určený pre absolútnych začiatočníkov. Tomu zodpovedá aj cena. Zo 109 € klesla na 89 €.

dji tello
Foto: DJI

Náročnejší tvorcovia obsahu možno ocenia stabilizátor Ronin-S, na ktorý sa dá upevniť veľký CSC/DSLR fotoaparát alebo kamera s vymeniteľnými objektívmi s maximálnou hmotnosťou 3,6 kg.

stabilizator
Foto: DJI

Cena v tomto prípade klesla zo 749 € na 599 €. DJI zvýhodnil ešte pár ďalších zariadení. Všetky zľavy nájdete na samostatnej stránke výrobcu na tejto adrese. Na podobné ceny môžete natrafiť aj u lokálnych predajcov, preto neváhajte použiť známe porovnávače cien. Každé ušetrené euro sa počíta.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať