call of duty mobile

Call of Duty Mobile dostal aktualizáciu: Pribudla podpora pre Bluetooth ovládače

Call of Duty Mobile je jednou z najúspešnejších mobilných hier vôbec, čo sa úvodného spustenia týka. Analytici zo Sensor Tower uviedli, že hra zaznamenala za prvý týždeň od uvedenia 100 miliónov stiahnutí.

Call of Duty Mobile je jednou z najúspešnejších mobilných hier vôbec, čo sa úvodného spustenia hry týka. Analytici zo Sensor Tower uviedli, že hra zaznamenala za prvý týždeň od uvedenia 100 miliónov stiahnutí.

Titul Call of Duty Mobile začal v priebehu víkendu dostávať prvú veľkú aktualizáciu, ktorá by mala potešiť všetkých aktívnych hráčov. V prvom rade pribudla podpora pre vybrané externé Bluetooth ovládače, ktorými môžu hráči nahradiť ovládanie pomocou dotykovej obrazovky.

Vývojári tak pružne zareagovali na požiadavky komunity. Ešte pre aktualizáciou uviedli, že ich počujú „nahlas a zreteľne“.

Čo sa týka obsahu, v akčnej online hre po novom hráči natrafia na Zombie režim, nové mapy, zbrane a Battle Pass, ktorý je dostupný od dnešného dňa, teda od 25. novembra.

call of duty

Battle Pass funguje podobne ako pri hre PUBG Mobile. Hráči, ktorí si ho zaplatia, budú za úspechy v hre získavať viac predmetov a rôznych zvýhodnení. Neovplyvnia však priebeh hry, ktorý bude aj naďalej spravodlivý. Pokiaľ teda hráči nenatrafia na ambicióznych cheaterov, ktorých by mali ihneď nahlásiť.

TIP REDAKCIE
Ako sa vyvíjali ceny iPhonov? Za 14 rokov stúpli o viac než 80 %

Ak ste si hru ešte nevyskúšali, pre svoje mobilné zariadenia si ju môžete stiahnuť z tohto odkazu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať