Xiaomi Mi CC9 Pro: Príde so Snapdragon 730G a 108 Mpx fotoaparátom

Čínsky výrobca Xiaomi predstavil svoju sériu smartfónov s označením “CC” ešte v priebehu júla, a to prostredníctvom modelov CC9 a CC9e.

Čínsky výrobca Xiaomi predstavil svoju sériu smartfónov s označením “CC” ešte v priebehu júla, a to prostredníctvom modelov CC9 a CC9e. Teraz sa dozvedáme, že rad sa má už čoskoro dočkať nového prírastku – Mi CC9 Pro.

Ako upozornil web Gizmochina, interiér telefónu ponúkne čipset od Qualcomm, menovite Snapdragon 730G s taktom jadier 2.2 GHz. Úlohu jeho spoločníka má plniť grafický čip Adreno 618.

108 Mpx fotoaparát?

Smartfón má byť lahôdkou pre vášnivých fotografov, čoho dôkazom je aj prítomnosť 108 Mpx senzora na jeho zadnej strane. Konkrétne hovoríme o snímači ISOCELL Bright HMX od Samsungu.

Ďalšie špecifikácie sú však stále jedna veľká neznáma. Napriek tomu ale špekulácie hovoria o tom, že väčšina z nich bude podobná tým, ktorými disponuje model Mi CC9, inak známy aj ako Mi 9 Lite.

Predstavenia novinky sa máme dočkať ešte tento mesiac, presnejšie 24. októbra. Viacero podrobnejších informácií ohľadom Mi CC9 Pro by sme sa teda mali dozvedieť v priebehu nasledujúcich dní.