Apple chystá novinku: AirPods s potláčaním okolitého hluku sú blízko, naznačuje iOS 13.2 beta

Prostredníctvom novej aktualizácie pre iOS sa dozvedáme, že AirPods s podporou funkcie potláčania okolitého hluku už môžu byť na ceste k nám.

O AirPods schopných potláčať okolitý hluk sa prvýkrát hovorilo ešte minulý rok. Aktuálne sa ale dozvedáme, že slúchadlá od Apple s podporou tejto funkcie už môžu byť na ceste k nám.

AirPods v beta verzii novej aktualizácie pre iOS totiž majú novú ikonu, informuje Ubergizmo. Vyobrazené slúchadlá však ponúkajú trochu odlišný dizajn, než na aký sme pri doterajších verziách zvyknutí.

Ako môžete vidieť na snímke nižšie, potencionálna novinka od Apple zrejme bude disponovať zaužívanými a populárnymi “štupľami”. To znamená, že slúchadlá budú v ušiach držať oveľa lepšie ako tradičné AirPods.

Zdroj: 9to5Mac

Ikona taktiež mnohých vedie k domnienke, že slúchadlá budú disponovať podporou pre potláčanie okolitého hluku, čo je funkcia, ktorú doposiaľ ani jedny AirPods neponúkali.

Nič ale zatiaľ nebolo oficiálne potvrdené, teda pracujeme len s dohadmi. Viacero noviniek spojených s možným príchodom tretej generácie slúchadiel AirPods sa môžeme dozvedieť v priebehu najbližších týždňov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať