One Action

Motorola One Macro: Poznáme dizajn zadnej strany a možnú cenu

V pôvodom článku sme vás informovali o tom, že smartfón bude vybavený čipom Helio P60, pričom kapacita operačnej pamäte RAM sa má pohybovať na hranici 2 GB.

Pred dvoma týždňami sme sa v jednom z našich článkov venovali modelu One Macro, ktorý si v prostredí Geekbench vyslúžil 1 429 (single core) a 5 584 (multi core) bodov. Okrem bodovania sme vás však informovali aj o prítomnom čipe či veľkosti RAM.

Teraz tu však máme ďalšie novinky, o ktoré sa podelil server Gizmochina. V pôvodom článku sme poukazovali na to, že smartfón bude vybavený čipom Helio P60 s taktom jadier 1,9 GHz, pričom kapacita operačnej pamäte RAM sa má pohybovať na hranici 2 GB.

Čerstvo uniknuté informácie nám však smartfón poodhaľujú o niečo viac. Okrem renderu, ktorý ponúka náhľad na jeho zadnú stranu, máme aj zmienku o cene.

Zdroj: Extra.com (via Geekbench)

Čo sa týka predpokladaných špecifikácií, predná strana Motorola One Macro má ponúkať 5,7-palcový HD+ displej s výrezom. Pod ním sa má nachádzať už spomínaný čip a RAM, no okrem nich si svoje miesto našla aj 4 000 mAh batéria spolu s 32 GB či 64 GB úložiskom. Na zadnej strane budeme môcť nájsť trojicu fotoparátov s rozlíšeniami 13 Mpx, 2 Mpx a 2 Mpx.

TIP REDAKCIE
Starý za nový v podaní Apple: Android smartfóny odkupuje za smiešne nízke ceny

Nakoniec ešte spomenieme sľubovanú cenu. Tá sa má údajne pohybovať okolo 240 dolárov (219 eur).

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať