One Action

V Geekbench sa objavil smartfón Motorola One Macro. Ponúknuť má čip Helio P60 a 2 GB RAM

Model počas jednojadrového testovania získal 1 429 bodov, zatiaľ čo vo viacjadrovom testovaní si ich vyslúžil slušných 5 584.

Minulý mesiac sa na internete objavili špekulácie ohľadom špecifikácií neznámeho smartfónu značky Motorola. Pôvodne vraj malo ísť o Moto G8 Play, no teraz sa dozvedáme, že v skutočnosti pôjde o smartfón s názvom One Macro.

Ten istý zdroj, ktorý nedávno zverejnil spomenuté špecifikácie, teraz uverejnil aj render prichádzajúceho modelu, píše GSMArena. Ako môžete vidieť, Motorola One Macro bude mať výrez v displeji, tenučké okraje a fialové tlačidlá na bočnej hrane (hlasitosť, hlavné tlačidlo).

Zdroj: GSMArena

Dobrou správou je, že telefón sa konečne ocitol v prostredí Geekbench, kde sa podrobil skúškam. Tie nám poodhalili zopár kľúčových detailov, ako je napríklad typ procesora či veľkosť RAM. Čip nachádzajúci sa v One Macro by mal byť Helio P60, pričom kapacita operačnej pamäte je nastavená na hranicu 2 GB.

Zdroj: GSMArena

Čo sa týka operačného systému, smartfón podľa všetkého pobeží na Android Pie.

Model v rámci Single-Core testovania získal 1 429 bodov, zatiaľ čo v Multi-Core testovaní si ich vyslúžil slušných 5 584.

Viac informácií týkajúcich sa Motorola One Macro zatiaľ nemáme, keďže jeho možný príchod na trh nijak nekomentoval ani samotný výrobca.