iPhone SE 2 by mal ponúknuť novú LCP anténu, ktorá zlepší pripojenie k sieti

Malý iOS smartfón nám odhalil ďalšiu časť skladačky. Súčasťou hardvérovej výbavy iPhone SE 2 má byť okrem iného aj nová anténa z flexibilného materiálu LCP.

Malý iOS smartfón nám po novom odhalil ďalšiu časť skladačky. Súčasťou hardvérovej výbavy iPhone SE 2 má byť okrem iného aj nová anténa z flexibilného materiálu LCP, ktorý je populárny medzi výrobcami optických káblov a reproduktorov.

Vyplýva to z čerstvého predpokladu populárneho Apple analytika. Ming-Chi Kuo pritom len nedávno prezradil, že pokračovanie iPhone SE z roku 2016 už pomaličky, ale isto klope na dvere. Očakávaná iOS novinka vraj uzrie svetlo sveta v priebehu marca a ponúkne dizajn iPhone 8 vrátane výkonu iPhone 11.

Ako píše GSMArena, nová anténa má okrem iného vynikať v tom, že zlepší bezdrôtovú komunikáciu s mobilnou sieťou operátora. Tým je s najväčšou pravdepodobnosťou myslené zlepšenie kvality prenosu signálu.

Organický LCP (Liquid Crystal Polymer) materiál sa okrem nízkych nákladov a nízkej tepelnej rozťažnosti vyznačuje i minimálnou stratou frekvencie. Preto je vhodný aj pre náročný 5G štandard.

TIP REDAKCIE
Metaverzum v ohrození? Spoločnosti Meta už údajne dochádzajú peniaze 

LCP antény bude pre Apple podľa dostupných informácií dodávať japonská firma Murata Manufacturing.

Výroba iPhone SE 2 odštartuje niekedy začiatkom budúceho roka. Zrejme krátko pred oficiálnym predstavením, ktoré prebehne popri odhaľovaní vylepšených iPadov. Jabĺčko by si za novinku malo pýtať necelých 500 eur.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať