Xbox One

Nová generácia konzoly Xbox má doraziť s oveľa výkonnejším procesorom

Príchod novej generácie populárnej konzoly Xbox sa neodvratne blíži, čo znamená, že vznikajú mnohé špekulácie ohľadom jej funkcií či špecifikácií.

Príchod novej generácie populárnej konzoly Xbox sa neodvratne blíži, čo znamená, že vznikajú mnohé špekulácie ohľadom jej funkcií či špecifikácií. Jedno však po novom vieme isto – dorazí s oveľa lepším procesorom. O novinke informuje gamingbolt.com.

Túto správu oznámil a tým pádom aj potvrdil Aaron Greenberg. Tím stojaci za najaktuálnejšou verziou konzoly Xbox si je vedomý, že výkon procesora, ktorý zariadenie obsahuje, nie je na takej úrovni, na akej by mal byť.

Mali by sme ale podotknúť, že ako kompenzáciu konzola ponúka skutočne nadupanú grafickú kartu, vďaka ktorej vyzerajú všetky hry naozaj nádherne.

Ako sme ale už naznačili vyššie, pri Project Scarlett sa veci v určitých ohľadoch zmenia – tím sa nesústredí len na grafiku, ale aj na plynulosť.

“Nová generácia sa dočká obrovského vylepšenia v oblasti procesora, keďže nechceme, aby hráči trpeli problémami s FPS (snímkami za sekundu). Áno, dokážeme ponúknuť hry v 4K, no taktiež dokážeme ponúknuť aj 120 snímok za sekundu. Myslím si, že to je niečo, čo ľudia doteraz nemali šancu vidieť,” tvrdí Aaron.

TIP REDAKCIE
Elektromobil lacnejší ako spaľovák? Táto automobilka to chce dokázať do 6 rokov!